Karadeniz Pet

Satılık %100 Verimli 10 numara 5 Yıldız Çift

Masallah cok guzel bir cift. Hayirli satislar diliyorum Muhammet. Fiyat cok uygun gercekten kacirilmiyacak bir firsat. Alacak olan kisiye simdiden hayirli ugurlu olmasi dileklerimle.

Masallah cok guzel bir cift. Hayirli satislar diliyorum Muhammet. Fiyat cok uygun gercekten kacirilmiyacak bir firsat. Alacak olan kisiye simdiden hayirli ugurlu olmasi dileklerimle.

Teşekkür ederim Ceren :)

----------------------------

Şöyle ufak bir hesaplama yapacak olursak;

Ev Tipi Kafes : 25 TL desek
Kuşların Tanesi: 37,50 TL'ye denk geliyor

Daha önce bendeyken 6 yavrusu, akrabamdayken 5 yavrusu olan bu kuşların tanesi için 37,50 TL gerçekten çok komik bir rakam oluyor :)

Batuhan Eroğul Nickli Üyeden Alıntı
Parasızlığın gözü kör olsun Param olsa kaçırmazdım. Hayırlı satışlar.

Kuş gününe birşey diyemeyeceğim güzel olabilir :) ama teklifim geçerlidir. Batuhan kardeş kuşları almak isterse 10 TL ben katkı yapacağım sürekli konuyu takip edemeyebilirim özelden mesaj atılması yeterlidir.

10 lirada ben vereyim o halde çok isteyen bu işe gönül verenleri desteklemiş oluruz

öyle gibi bişey benim bir arkadaş begendi eşine soracak :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tam nası bişey yani ? Aldımı gibimi bişeymi alacak gibimi sankimi bişeymi abi ? heralde mi ? :D

kendisi beğenmiş büyük patron(eşi) onay verirse iş tamam :)

amin inş renklerine bittim diyor kuşculuğa ben alıştırdım onu :D

Bu nedir yaa? Ben benim Limon hanımı kafesi ile birlikte 165TL ye almıştım pet shop tan..:D

bende üreticiyim hiç ilan açmadım buradan genelde eşe dosta gitti kuşlarım ama şimdi çoğaldılar İstanbul dan bir toptancıya 15 liradan veriyorum
Petshoplar işin kaymagını yiyorlar

bende üreticiyim hiç ilan açmadım buradan genelde eşe dosta gitti kuşlarım ama şimdi çoğaldılar İstanbul dan bir toptancıya 15 liradan veriyorum
Petshoplar işin kaymagını yiyorlar

Allah bereket versin diyelim :D

Geri