Karadeniz Pet

Satılık %100 Verimli 10 numara 5 Yıldız Çift

Valla pet shop sayesine ben bu forumu buldum. Öncesinde hiç araştırma gereği duymadım. Ne zaman ki kuşu alıp getirdim eve o gün bu forumu buldum. İş işten geçmişti artık.

Birde benim hanım pek istemiyordu. Ağzından hadi alalım lafı çıkar çıkmaz iki dakika sonra petshop ta kafes seçiyorduk. :D

ee napalım kötü alışkanlığımız yok şükür :)

sayılmaz sayılmaz :p kahve alışkanlığın olmasın kafi birde kumar :D

fiyat da uygun kuslarda guzel e daha ne olsun alacak arkadaslara hayırlı olsun :)

Arkadaşlar herkese merhaba foruma yeni üye oldum. Muhammet Bey ile bugün görüştüm ve bir terslik olmazsa inşallah bu cumartesi kuşları alıyorum.

Kuslar Ahmet Bey'e satilmistir. Cumartesi gunu teslim alacak. Simdiden hayirli ugurlu olmasi dileklerimle.

Kuşlar Ahmet Küren Bey'e teslim edilmiştir. Bu çiftin yanında 1 adette kendisine çarpık bacaklı yavru hediye edilmiştir. Güle güle besleyin Ahmet Bey :)

Allah sağlıklı büyütmek nasip etsin tüyleri kadar yavruları olsun inşallah.

Teşekkürler Burak Bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

Teşekkürler Muhammet Bey kuşlar şimdiden uğur getirdi 6 aydır yumurta yapmayan diğer çiftimin sizden kuşları teslim alıp eve getirdikten sonra kontrol ettiğimde yumurtlamış olduğunu gördüm. Gerçi bu hediye etmiş olduğunuz çarpık bacaklı yavru olan ÇARPIK'ında uğuru olabilir:)

Teşekkürler Burak Bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

Teşekkürler Muhammet Bey kuşlar şimdiden uğur getirdi 6 aydır yumurta yapmayan diğer çiftimin sizden kuşları teslim alıp eve getirdikten sonra kontrol ettiğimde yumurtlamış olduğunu gördüm. Gerçi bu hediye etmiş olduğunuz çarpık bacaklı yavru olan ÇARPIK'ında uğuru olabilir:)

Vallahi bu habere çok sevindim hocam :) Allah nasip ederse bu çifttende en kısa sürede yavrular gelir ;)

Her ikiniz içinde hayırlı olsun :) Ahmet bey maşAllah çok güzel çiftler Allah size yavrularını görmeyi nasip etsin.

güzel kuşlar

maşallah güzel kuşlar yavru almak isteyenler kaçırmasın.

Geri