petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Satılık Çift muhabbet kusu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ediz Edizoğlu tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Ediz Edizoğlu
    Gizli

Arkadaslar ikiside genc Erkek yaklasik 1,5 yasinda dişi ise 8 aylik falan yuvalikla kafesle veriyorum .

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Satış şablonuna uysaydınız keşke en basiti fiyat ne kadar. Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

3. Ediz Edizoğlu
    Gizli

Kac para yaparlar ?

4. Ahmet Fatih ÖZKAN

Beğenileri:
    0
    Hayırlı satışlar

5. Ediz Edizoğlu
    Gizli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:15 -->-> Daha önceki mesaj 15:11 --

Saol kardesim

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Buna ben bir şey diyemem karar sizin siz ne isterseniz o olur ben alıcı değilim dikkatimi çekti söyledim her şey dahil 120 falan olabilir tabi yavru vs alınmadıysa.Kimisi 150 ister kimisi 90 ister

7. A.Bozoğlu

A.Bozoğlu Member

Beğenileri:
    0
    Kafesle birlikte toplu olarak satılık anladığım kadarıyla, istediğiniz fiyatıda yazarsanız ilgilenenler için daha belirleyici olur.

8. Ediz Edizoğlu
    Gizli

120 mi :) erkek kuşum konuşuyor hic yavru almadim ve zaten bunun icin satiyorum sabrım taştı artık surekli kur yapiyolar yuvaliga giriyolar ama icraat yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:20 --

Peki yusuf bey sadece dişiyi degistirsem erkek icin sıkıntı olurmu ? Kiyamiyorum erkegi satmaya . Elimde buyudu.

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bu işin en önemli kısmı sabırdır.. Bence zamanla olabilirdi.. 120 dedim gördünüz mü güldünüz erkek konuşuyor dediniz o zaman fikrimi değişiyorum her şey dahil 300 umarım tatmin olursunuz ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

Hiçbir sıkıntı olmaz tabiki de değiştirip daha kızgın bir dişi alabilirsiniz. Evde beslenen erkek kuşlardan yavru almak zor ama imkansız değil benim bir erkek kuşumda evde beslenmişti yaklaşık 20 yavrusunu almıştım ;)

10. Ediz Edizoğlu
    Gizli

Şuan erkek dişinin üstüne çikti :D 500 verseler vermem artik saol kardesim :)

11. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Gördün mü duydular pazarlık konusu olduklarını icraate geçtiler hemen :) Hayırlı uğurlu olsun inşaallah bol bol yavrularını alırsınız

12. Ediz Edizoğlu
    Gizli

Hadi bakalin ins :) gerci bi ay oncede ciflesmislerdi ama yumurta olmadi .s

13. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    O plastik tüneği çıkar aynı şekilde tahta tünek tak çok faydasını görürsün yumurta doluluğunu bile etkiler petshoplarda 1 tl falan sanırım

14. Ediz Edizoğlu
    Gizli

Gercekten ciddimisin ? Gidip hemen alayim . Zaten kardesim kuslari saldigimda erkek disinin uzerine ayagini felan atiyo ancak kafes icinde oyle yapmiyor ??

15. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] okuyup üfledın mı ne yaptın kuşlara kardeş :)

16. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Sadece güzel baktım güzel gördüm Maşaallah ımı esirgemedim ağabey :)

Sayfayı Paylaş