Karadeniz Pet

Satılık Çift muhabbet kusu

• Konbuyu başlatan Ediz Edizoğlu
  • Başlangıç tarihi
E

Ediz Edizoğlu

Guest
d9cbc42020ed79c9302214bb8f5cbebb.jpg

Arkadaslar ikiside genc Erkek yaklasik 1,5 yasinda dişi ise 8 aylik falan yuvalikla kafesle veriyorum .

Satış şablonuna uysaydınız keşke en basiti fiyat ne kadar. Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

Buna ben bir şey diyemem karar sizin siz ne isterseniz o olur ben alıcı değilim dikkatimi çekti söyledim her şey dahil 120 falan olabilir tabi yavru vs alınmadıysa.Kimisi 150 ister kimisi 90 ister

Kafesle birlikte toplu olarak satılık anladığım kadarıyla, istediğiniz fiyatıda yazarsanız ilgilenenler için daha belirleyici olur.

Buna ben bir şey diyemem karar sizin siz ne isterseniz o olur ben alıcı değilim dikkatimi çekti söyledim her şey dahil 120 falan olabilir tabi yavru vs alınmadıysa.Kimisi 150 ister kimisi 90 ister
120 mi :) erkek kuşum konuşuyor hic yavru almadim ve zaten bunun icin satiyorum sabrım taştı artık surekli kur yapiyolar yuvaliga giriyolar ama icraat yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:20 --

Peki yusuf bey sadece dişiyi degistirsem erkek icin sıkıntı olurmu ? Kiyamiyorum erkegi satmaya . Elimde buyudu.

Bu işin en önemli kısmı sabırdır.. Bence zamanla olabilirdi.. 120 dedim gördünüz mü güldünüz erkek konuşuyor dediniz o zaman fikrimi değişiyorum her şey dahil 300 umarım tatmin olursunuz ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

Hiçbir sıkıntı olmaz tabiki de değiştirip daha kızgın bir dişi alabilirsiniz. Evde beslenen erkek kuşlardan yavru almak zor ama imkansız değil benim bir erkek kuşumda evde beslenmişti yaklaşık 20 yavrusunu almıştım ;)

Şuan erkek dişinin üstüne çikti :D 500 verseler vermem artik saol kardesim :)

Gördün mü duydular pazarlık konusu olduklarını icraate geçtiler hemen :) Hayırlı uğurlu olsun inşaallah bol bol yavrularını alırsınız

O plastik tüneği çıkar aynı şekilde tahta tünek tak çok faydasını görürsün yumurta doluluğunu bile etkiler petshoplarda 1 tl falan sanırım

O plastik tüneği çıkar aynı şekilde tahta tünek tak çok faydasını görürsün yumurta doluluğunu bile etkiler petshoplarda 1 tl falan sanırım
Gercekten ciddimisin ? Gidip hemen alayim . Zaten kardesim kuslari saldigimda erkek disinin uzerine ayagini felan atiyo ancak kafes icinde oyle yapmiyor ??

Geri