Karadeniz Pet

satılık damızlıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maasallah alana satana hayirli olsun.

Maşallah Usta hayırlı satışlar ilk fotoğraf erkek ile sol arkasındaki parçalı yani aşağıda fotoğrafı olan beyazı fazla parçalı iyi takım olur alan hayrini görsün

Kuşun solunda ki kafası görünmeyen dişi diğeri sağında ki erkek

Verim daha onları usta :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

Herkese teşekkürler

4 numaradaki dişi mavi kuşun bize göre sol tarafındaki kuş değil mi usta ben o sandım :) maşallah tekrardan 2 tane iri dişi lazım bana ama suan değil erkekleri kizmaya attım şimdilik 6 aylık kendi yavrularım

Başka semt neresi mesajın gözükmüyor

Halıcıoğlu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

4 numaradaki dişi mavi kuşun bize göre sol tarafındaki kuş değil mi usta ben o sandım :) maşallah tekrardan 2 tane iri dişi lazım bana ama suan değil erkekleri kizmaya attım şimdilik 6 aylık kendi yavrularım

6 aylık erkek olmuş artık :) benimkiler 4 ayllıkken başlıyor bünyamin usta şahit :) sen ne zaman istersen haber et iri dişiler var usta ;)

Yok 4 aylikkende kiziyorlar ama ben iyice kemikleri olussun tam tuylerini tamamlasin vs diye beklemedeyim eyvallah Usta

Artık timsah gergedan beslemeyi düşünüyorum :)

Güncel.....

[MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION]

Ercan abi aralarında cift varmi ? varsa foto gönderebilirmisin ? bu arada mesaj attım bakarsan konuşalım ...

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION]

Ercan abi aralarında cift varmi ? varsa foto gönderebilirmisin ? bu arada mesaj attım bakarsan konuşalım ...

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hepsi çift olacak durumda zaten uzun süredir dinlenmedeler. Eve gidince bakarım mesajına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

gülcel.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri