Karadeniz Pet

Satılık Evcil Beyaz Dişi (İst)

Mehmet Yılmaz

Meraklı Üye
01 - IRKI: Çek kırığı

02 - CİNSİYETİ: Dişi

04 - YAŞI: 4 aylık

05 - SAĞLIK DURUMU: Çok iyi

06 - BİLEZİK NO: Yok

07 - FİYATI: 50

08 - GEÇERLİLİK TARİHİ: 1 ay

09 - SATILAN / ALINACAK ŞEHİR: İst Gültepe

10 - GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: Elden.

11 - AÇIKLAMALAR: Kuş kendi çiftimin yavrusudur. Fotodaki beyaz erkeğin yavrusudur.
Avuca alınmasını sevmiyor her kuş gibi. Ele ve kafaya gelmekte, özellikle kafada durmayı çok seviyor. Kafesine girmekte. Konuşmuyor, uğraşılırsa konuşmaya başlar malum dişiler zor konuşur. Huyu suyu güzel bir kuş :)

l9g79.jpg

lft1w.png

lft89.jpg

Son düzenleme:
100 TL çok fazla değil mi ?
Evet fazla :) Dışardan alma kuş olaydı fiyatı yüksek tutmazdım elbet ama kendi çiftimin yavrusu olduğu için, zaten yuvadan atlayan yavrunun tanesi 45 50 den satıldığına göre 4 aylık üstelik evcil dişiye 100 lira uygun gördüm, 1 ay içinde satıldı satıldı satılmazsa takıcam yuvalığı :)

Evet fazla :) Dışardan alma kuş olaydı fiyatı yüksek tutmazdım elbet ama kendi çiftimin yavrusu olduğu için, zaten yuvadan atlayan yavrunun tanesi 45 50 den satıldığına göre 4 aylık üstelik evcil dişiye 100 lira uygun gördüm, 1 ay içinde satıldı satıldı satılmazsa takıcam yuvalığı :)

Ustam yine de fiyatı ben mâkul görmedim en fazla 50-60 ama siz bilirsiniz .. Hayırlı satışlar olsun ..

Kayseri'de olma imkanınız veya İstanbul'da olma imkanım olsaydı böyle bir dişi lazımdı bana, hayırlı satışlar diliyorum.

Maşallah güzel kuşlar, alana şimdiden hayırlı olsun

hayırlı satışlarınız olsun...

Hayırlı satışlar,bir an kendi dişimi gördüm orada :)

Geri