Karadeniz Pet

Satılık Güzel ve Yakışıklı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeşim o şekilde olmaz kuşlar perişan olur yolda yolun düşerse ıstanbula elden teslim edim sana veya biri var mı aldırabilecegin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:09 -->-> Daha önceki mesaj 03:08 --

Otobüsle ben 8 kus getirdim ozel bölmeleri var tekerlegin ustunde oyle gönderebilirsiniz
Kardeşim o şekilde olmaz kuşlar perişan olur yolda yolun düşerse ıstanbula elden teslim edim sana veya biri var mı aldırabilecegin

Kusa bir sey olacagini dusunsem emin ol teşebbüs etmem buna. Maalesef yok bu aralar da gelemem sanirim.

Alana da satana da hayırlı olsun.
Sağol Gökhan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Kusa bir sey olacagini dusunsem emin ol teşebbüs etmem buna. Maalesef yok bu aralar da gelemem sanirim.
Valla kardeşim sakat iş ya o vicdanım rahat etmez yanlış anlama satmak istemiyor gibi de algılama ama daha önce yapmadım öyle birşey yolun istanbula düşerse istediğin zaman gel kardeşim bi çay kahvemi de iç kuşları da elden teslim edim sana

Sağol Gökhan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Valla kardeşim sakat iş ya o vicdanım rahat etmez yanlış anlama satmak istemiyor gibi de algılama ama daha önce yapmadım öyle birşey yolun istanbula düşerse istediğin zaman gel kardeşim bi çay kahvemi de iç kuşları da elden teslim edim sana

Yok anlıyorum eyvallah :) kismet diyelim o zaman

Yok anlıyorum eyvallah :) kismet diyelim o zaman
Eyvallah kardeşim benim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

++++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

Fiyat düştü 120 TL çift

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri