Karadeniz Pet

Satılık Hagen Vision M01

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veysel boz

Meraklı Üye
KUŞLARIM YUMURTLADIĞI İÇİN KAFESİ SATMAKTAN VAZ GEÇMİŞTİM ŞUANDA SATIŞ AÇIKTIR KAFES 5-6 AYLIKTIR FİYATINI 160 TL OLARAK İNDİRDİM

arkadaşlar kafeslerimi elden çıkarıp bütün kuşlarımı bi araya toplayıp pvc kafes alma fikrim var o yüzden kafesi satıyorum 4 ay önce aldım 3 ay şehir memleketteydim ambalajlı bi vaziyette evde durdu 1 aydır kullanıyorum çizik kırık vs hiç birşeyi yoktur. Hagen vision M01 büyük boy modelidir standart m01 le birlikte 2 adet tünek verilmektedir bende 4 adet almıştım 4ünüde vericem.

İZMİR İÇİ ELDEN TESLİM DÜŞÜNÜYORUM

Fotoğrafta görünen bantlı kısım kafanızı karıştırmasın yuvalık takmıştım içindeki talaşları dişi atıyordu ordan döküldüğü için kağıt bant yapıştırdım .

Son düzenleme:
Hayırlı Satışlar:)

Hayırlı satışlar veysel. Epey sayıda kafes var sende . keşke PVC almayı daha önce dusunseydin. İnşallah güzel bir üretim kafes alırsın.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı satışlar veysel. Epey sayıda kafes var sende . keşke PVC almayı daha önce dusunseydin. İnşallah güzel bir üretim kafes alırsın.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkür ederim levent abi daha önce düşünemedim bu kadar büyük hayallerim yoktu kuş alıp konuşturayım derken buralara geldik bitanede 50 lik salmayla 30 cm lik ufak kafes kaldı onlarıda Pvc alıp çıkarıcam inşallah :)

Size kafesiniz icin bi özel mesaj attim uygub olursa haber verebilirsiniz. Hayirli satislar.

Merhaba.Kargo ücretini karşılarsan şehir dışına da satabilirsin kolaylıkla.Ama 210+kargo sıfırından daha pahalıya gelir.PTT kargo gayet uyguna yolluyor.

Hayırlı satışlar dilerim.Çok güzel kafes.Evde bakım için mükemmel.

Merhaba.Kargo ücretini karşılarsan şehir dışına da satabilirsin kolaylıkla.Ama 210+kargo sıfırından daha pahalıya gelir.PTT kargo gayet uyguna yolluyor.

Hayırlı satışlar dilerim.Çok güzel kafes.Evde bakım için mükemmel.

karşı ödemeli olabileceğini söylediler o konu hakkında bi bilginiz varmı

Karşı ödemeli kargo var tabiki ama hüseyin beyin dedigi gibi 210tl üzerine bide ortalama 30 40 lira kargo ücreti ödeyecegine internette daha uygun sifir kafesler var hemde kargo ücretsiz. Siz karsilasaniz kargoyu 210tl ye sattiginiz kafesin 30 40 lirasini kargoya vereceksiniz.

Güncel....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri