Karadeniz Pet

Satılık Hagen Vision m02 Hagen yuvalık hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakan Donat

Meraklı Üye
Pvc box kafes aldığım için ihtiyaç fazlası olan M02 kafesimi satıyorum arkadaşlar ürün 2-3 ay falan kullanıldı. Yanında Sıfır hiç kullanılmamış orijinal Hagen yuvalığı da hediye ediyorum. Yuvalığı ayrı satmayı düşünmüyorum. Satış sadece elden yapılacaktır arkadaşlar.

SATILMIŞTIR.

Son düzenleme:
Satış günceldir.

hayırlı satışlar olsun fiyat sonmudur ? fotoğraflarınıda eklerseniz satış daha çabuk olur... hayırlı akşamlar

Sadece yuvalığı satarsanız düşünebilirim.

Son düzenleme:
Pvc box kafes aldığım için ihtiyaç fazlası olan M02 kafesimi satıyorum arkadaşlar ürün 2-3 ay falan kullanıldı. Yanında Sıfır hiç kullanılmamış orijinal Hagen yuvalığı da hediye ediyorum.

Fiyat olarak 200 tl istiyorum arkadaşlar.

resmini görebilir miyim ? tam takım olarak almak istiyorum

Fotoğrafları ekledim arkadaşlar.

ee birşey dicem bu kafesle ilgili dışarıya tüy olmuyor deniliyordu ama fotoğrafta gördüğümüz gibi yerde tüyler var

Bende m01 aldim 2 tane tahta tunek taktim kafes buyuk oldugu icin kuslar tunekten tunege ucuorlar mutlular e haliyle tuy disariya azda olsa dusuyor ama sokmesi takmasi cok pratik kullanisli tavsiye ederim ozellikle 2 veya fazla kus koycaksaniz

ee birşey dicem bu kafesle ilgili dışarıya tüy olmuyor deniliyordu ama fotoğrafta gördüğümüz gibi yerde tüyler var

Albino kuşum tüy döneminde olduğu için çok tüy döküyor kanat çırptıkça da dışarıya az da olsa çıkıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

ben almak istiyorum. sizi yarın arayacağım. azıcık bir ikram yapma şansınız varsa sevinirim çünkü kargo ücreti de eklenecek

Normalde kargoyla satmak istemiyorum ama arayın yine de görüşelim.

Albino kuşum tüy döneminde olduğu için çok tüy döküyor kanat çırptıkça da dışarıya az da olsa çıkıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Normalde kargoyla satmak istemiyorum ama arayın yine de görüşelim.

ben de kargoyla almak istemezdim aslında ama başka şansım yok ne yazıkki kütahyadayım burda hagen kafesi sıfır olarak satan bir mağaza bile yok. o yüzden sizinkini alabilirsem çok iyi olacak

Kafes satılmıştır. Yarın sahibine yollanacak. İyi günlerde kullanılmasını dilerim.

Kafes satıldıysa eğer konuyu kilitleyeceğim.

Kilitleyebilirsiniz. kafes satıldı.

Teşekkürler Hakan Bey
kafes sorunsuz elime ulaştı. kargo parası korkunçtu ama paket büyük olunca yapacak birşey yok

Rica ederim. Paketi kendi kutusunda gönderdim mümkün olduğunca ufalttım ama yuvalığı sığdıramadım. Kendi kutusu da olsa paket büyük malesef. İyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri