Karadeniz Pet

satılık hagen vision s01 kafes ve tüm aksesuarlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Robin

Meraklı Üye
Kuş bakmyı baktığım için tüm malzemelerimi satıyorum hepsi az kullanılmıştır hiç bir sorun çizik kırık vs yoktur. Fiyatı uygun tutuyorum pazarlık yoktur kargoyla her yere gönderebilirim ben mardindeyim. Kargo alıcıya ait şekilde gondericem fiyat 175 tl tel : 0506 353 30 91
içerik olarak
hagen vision s01 kafes ve eksizsiz orjinal aksesuarları
iki tane dal tünek bir tane dal merdiven
banyoluk
suluklar ve kucuk ilac sulugu
sera vit ve aminosol vitamin
versele laga banyo tuzu
versele laga kalsiyum
happy patee biotin
fısfıs sprey
gaga tası
mimeral blok
murekkep baligi kemigi ve kafese takilma aksesuari
versele laga acilmamis yem 1kg
versele laga kavanozda acik yem
cimlendirmelik bugday
mybest yumurtali mama
versele laga frutti pate mama
bit spreyi acilmamis
Versele laga kus kumu
bira mayasi
Kizil dal dari
sari dal dari
dal dari askisi
kucuk tasima kafesi
kumluk
yemlik
mamalik
vs ivir zivir ne varsa vericem hepsi az kullanilmis veya acilmamistir kullanilanlarda aylarca yetecek
durumdadirlar whatsapptan 7/24 irtibata gecebilirsiniz
ZkDyG3.jpg

Son düzenleme:
Fiyatı baya uygunmuş Orda en az 250 tl lik malzeme var. S01 de 2 kuşum anlaşabilir mi acaba ?

Hayırlı satışlar, çok uygun fiyat bence

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fiyatı baya uygunmuş Orda en az 250 tl lik malzeme var. S01 de 2 kuşum anlaşabilir mi acaba ?

Ben tek kus bakiyordum oldukca rahatti hoc cift bakmadim ama almadan onceki arastirmalarimda 2 kus besleyenlerinde rahat ettiklerini okumustum sizde arastirin isterseniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:52 --

Tesekkur ederim degerleri yorumlariniz icin

Ben tek kus bakiyordum oldukca rahatti hoc cift bakmadim ama almadan onceki arastirmalarimda 2 kus besleyenlerinde rahat ettiklerini okumustum sizde arastirin isterseniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:52 --

Tesekkur ederim degerleri yorumlariniz icin

Aslında sıkıntı şu, kuşlarımdan biri 7-8 aylık bir dişi haziranda 1 yaşını doldurmuş olacak, diğeride 1.5- 2 aylık bir erkek, haziranda 6 aylık olacak, 2 kafeste yetersiz sıkıntıları var, Hagen s01 yada m01 e geçmeyi düşünüyorum bu seferde kavga ederlerse yine 2 kafese dönmüş olacaz. Bu sefer biri iyi biri kötü kafeste duracak adalet olsun diye 2 tanede alamam hagen den :)

Bereketli olsun inşaallah

Herkese tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Aslında sıkıntı şu, kuşlarımdan biri 7-8 aylık bir dişi haziranda 1 yaşını doldurmuş olacak, diğeride 1.5- 2 aylık bir erkek, haziranda 6 aylık olacak, 2 kafeste yetersiz sıkıntıları var, Hagen s01 yada m01 e geçmeyi düşünüyorum bu seferde kavga ederlerse yine 2 kafese dönmüş olacaz. Bu sefer biri iyi biri kötü kafeste duracak adalet olsun diye 2 tanede alamam hagen den :)

Karar size kalmis ama fiyat size uygun geliyorsa alip erkek eriskin olana kadar bekletebilirsiniz

Herkese tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Karar size kalmis ama fiyat size uygun geliyorsa alip erkek eriskin olana kadar bekletebilirsiniz

mart ayının sonlarına yakın eğer satmamış olursanız sizinle iletişime geçerim, bu fiyattan daha uygun bulmamın imkanı yok. :)

Hayırlı satışlar demeyi unutmuşum aklım malzemelere takılınca :)

Son düzenleme:
Teşekkur ederim. Kismet bakalım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 07:33 --

Ilan güncelldir

Düşünüyorum çok mantıklı bir alışveriş.

Hayırlı satışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri