Karadeniz Pet

Satılık Hobihane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmiş olsun. Hayırlı satışlar dilerim.

TKF Bilezikli Rainbow Çek takımım da satılıktır. 3 yavru ve 3 dolu yumurtasıyla 250 TL'dir.(Yazdığım rakamı sadece yavrulardan çıkartırsınız. Erkeği TKF bilezikli rainbow ve en az 3 yavruyu rainbow atıyor.) Hobihane Toplam 1175 TL yapıyor. Toplu alımda 1000 TL olur. Bu paraya da böyle kanı sağlam, işleyen takımlar ve bu temizlikte PVC Box kafesler bulursanız ben alacağım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:29 -->-> Daha önceki mesaj 08:28 --

Geçmiş olsun Gökhan bey, hayırlı satışlar.
Teşekkürler sağolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:41 -->-> Daha önceki mesaj 08:29 --

TKF Bilezikli Rainbow Çek takımım da satılıktır. 3 yavru ve 3 dolu yumurtasıyla 250 TL'dir.(Yazdığım rakamı sadece yavrulardan çıkartırsınız. Erkeği TKF bilezikli rainbow ve en az 3 yavruyu rainbow atıyor.) Hobihane Toplam 1175 TL yapıyor. Toplu alımda 1000 TL olur. Bu paraya da böyle kanı sağlam, işleyen takımlar ve bu temizlikte PVC Box kafesler bulursanız ben alacağım.

Geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum.
Hayırlı satışlar olsun.

büyük geçmiş olsun kardeşim,
rabbim daha beterinden saklasın, hakkında hayırlısı buymuş...
bu hobiyi bıraktın demiyorum, sadece ara verdin sayalım...

sağlıkla dön, show yavru hediyem olsun...

senin gibi değerli insanlar eksilmesin...

büyük geçmiş olsun kardeşim,
rabbim daha beterinden saklasın, hakkında hayırlısı buymuş...
bu hobiyi bıraktın demiyorum, sadece ara verdin sayalım...

sağlıkla dön, show yavru hediyem olsun...

senin gibi değerli insanlar eksilmesin...
Sagol Abim senin dusunmen yeter. Insallah oyle olur. Ne mutlu ki sizin gibi guzel ve degerli insanlari tanidim bu sitede.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:50 -->-> Daha önceki mesaj 13:50 --

Geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum.
Hayırlı satışlar olsun.
Tesekkur ederim amin insallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:51 -->-> Daha önceki mesaj 13:50 --

Geçmiş olsun. Hayırlı satışlar dilerim.
Tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:08 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

Günceldir. Toplu alımda 1000 TL'dir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 09:08 --

Cok gecmis olsun Gokhan, biran once sagligina kavusursun insallah. Bence kafesleri satma, ilerde yine baslarsin. Kus sevgisi insani kolay kolay birakmaz.
Sağol Korhan Abi. Bakalım ilerisi neyi gösterecek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

Gecmis olsun allah sifa versin tez zamanda
Teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:53 -->-> Daha önceki mesaj 12:51 --

TKF Bilezikli Rainbow Çek takımım da satılıktır. 5 yavrusu ile 200 TL'dir.(Yazdığım rakamı sadece yavrulardan çıkartırsınız. Erkeği TKF bilezikli rainbow ve en az 3 yavruyu rainbow atıyor.) Hobihane Toplam 1175 TL yapıyor. Toplu alımda 1000 TL olur. Bu paraya da böyle kanı sağlam, işleyen takımlar ve bu temizlikte PVC Box kafesler bulursanız ben alacağım.
Kuşlara 750, Kafeslere 400 TL istiyorum ayrı ayrı olursa.

Gökhanım geçmiş olsun..
Bi arzun isteğin olursa bi mesajın yeter...
Hayırlı satışlar...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhanım geçmiş olsun..
Bi arzun isteğin olursa bi mesajın yeter...
Hayırlı satışlar...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İbrahim kardeşim çok sağol. Allah razı olsun. Düşünmen yeterli.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

Gökhan'ım geçmiş olsun üzüldüm
Sağol Cihan'ım hayırlısı olsun ne diyelim. Göreceğimiz varmış.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 10:51 --

TKF Bilezikli Rainbow Çek takımım da satılıktır. 5 yavrusu ile 200 TL'dir.(Yazdığım rakamı sadece yavrulardan çıkartırsınız. Erkeği TKF bilezikli rainbow ve en az 3 yavruyu rainbow atıyor.) Hobihane Toplam 1175 TL yapıyor. Toplu alımda 1000 TL olur. Bu paraya da böyle kanı sağlam, işleyen takımlar ve bu temizlikte PVC Box kafesler bulursanız ben alacağım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:24 -->-> Daha önceki mesaj 10:52 --

Geçmiş olsun [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]
inan çok üzüldüm.
Cok tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:24 --

Geçmiş olsun Gökhan.
Hayırlı alışverişler olsun.
Tesekkurler Levent Abi. Amin insallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:26 -->-> Daha önceki mesaj 12:25 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 14:50 --

Geçmiş olsun Gökhan usta bu duruma üzüldüm bizim yapabileceğimiz bişey varmı
Cihan Usta cok sagol. Dusunmen yeterli. Kismet ne diyelim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Geçmiş olsun. İyi satışlar dilerim.
Tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:39 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:18 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

Cok gecmis olsun..Herseyden onemlisi saglik..Hayirlisi olsun diyelim. .
Aynen öyle. Çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:19 -->-> Daha önceki mesaj 09:18 --

TKF Bilezikli Rainbow Çek takımım da satılıktır. 3 yavrusu ile 200 TL'dir.(Yazdığım rakamı sadece yavrulardan çıkartırsınız. Erkeği TKF bilezikli rainbow ve en az 2 yavruyu rainbow atıyor.) Hobihane Toplam 1175 TL yapıyor. Toplu alımda 1000 TL olur. Bu paraya da böyle kanı sağlam, işleyen takımlar ve bu temizlikte PVC Box kafesler bulursanız ben alacağım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 09:19 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:21 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

Günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:17 -->-> Daha önceki mesaj 09:21 --

Gunceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:22 -->-> Daha önceki mesaj 14:17 --

Gunceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 10:22 --

Günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

TKF Bilezikli Rainbow Çek takımım da satılıktır. 2 yavrusu ile 200 TL'dir.(Yazdığım rakamı sadece yavrulardan çıkartırsınız. Erkeği TKF bilezikli rainbow ve 2 yavru da şu anda görünen rainbow olacak.) Hobihane Toplam 1175 TL yapıyor. Toplu alımda 1000 TL olur. Bu paraya da böyle kanı sağlam, işleyen takımlar ve bu temizlikte PVC Box kafesler bulursanız ben alacağım.

Son düzenleme:
arayanların bulamayacağı fırsat
ihtiyacı olan hiç düşünmesin
kuşlar da ürünler de kalite
satıcı da güvenilir

Gökhan'ım gerçekten üzülüyorum o kadar emek sonrası

Gökhan'ım gerçekten üzülüyorum o kadar emek sonrası
Cihan'ım sorma bende ama maalesef bazen şartlar bunu uygun görüyor. Kısmet inşallah ileride daha iyilerle dönerim kardeşim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:17 -->-> Daha önceki mesaj 14:13 --

TKF Bilezikli Rainbow Çek takımım da satılıktır. 2 yavrusu ile 200 TL'dir.(Yazdığım rakamı sadece yavrulardan çıkartırsınız. Erkeği TKF bilezikli rainbow ve 2 yavru da şu anda görünen rainbow olacak.) Hobihane Toplam 1175 TL yapıyor. Toplu alımda 1000 TL olur. Kuşlara 750, Kafeslere 400 TL istiyorum ayrı ayrı olursa.

Bugüne ve yarına özel hepsi alınırsa 850 TL. Bugün ve yarına özel sadece kuşlar 600, kafesler 350 TL

Cihan'ım sorma bende ama maalesef bazen şartlar bunu uygun görüyor. Kısmet inşallah ileride daha iyilerle dönerim kardeşim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:17 -->-> Daha önceki mesaj 14:13 --

TKF Bilezikli Rainbow Çek takımım da satılıktır. 2 yavrusu ile 200 TL'dir.(Yazdığım rakamı sadece yavrulardan çıkartırsınız. Erkeği TKF bilezikli rainbow ve 2 yavru da şu anda görünen rainbow olacak.) Hobihane Toplam 1175 TL yapıyor. Toplu alımda 1000 TL olur. Kuşlara 750, Kafeslere 400 TL istiyorum ayrı ayrı olursa.

Bugüne ve yarına özel hepsi alınırsa 850 TL. Bugün ve yarına özel sadece kuşlar 600, kafesler 350 TL

Anladım Gökhanım hayırlısı

Anladım Gökhanım hayırlısı
Sagol Cihan'im tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:13 -->-> Daha önceki mesaj 13:13 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:13 --

Bugün almayı düşünen bir arkadaş var. Eğer olmazsa tekrar satışa çıkacaklar. Yavrular da büyümeye devam ediyor.

Eğer alıcı gelip almazsa Bugüne ve yarına özel hepsi alınırsa 850 TL. Bugün ve yarına özel sadece kuşlar 600, kafesler 350 TL

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:49 -->-> Daha önceki mesaj 07:53 --

Kuşlar bugün yeni sahiplerine gidiyor. Kafesler 350 TL'ye satılıktır. Tek tek kafesler alınırsa fiyatları salma altı dolaplı 100 TL, 4 katlı kendinden yuvalıklı, folluklu, bombeli korumalı ve tekerlekli 300 TL'dir.

Hayırlısı olsun. Rainbow takımın yavrularını verdinizmi?

Hayırlısı olsun. Rainbow takımın yavrularını verdinizmi?
Rainbow takimin yavrularinin 1 ini kendime ayirdim. Digerlerini sevdigim arkadaslarima hediye ettim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:31 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Kuslar sahiplendirilmistir. Kafesler 350 TL'ye satılıktır. Tek tek kafesler alınırsa fiyatları 3 aylik salma altı dolaplı 100 TL, 7 aylik 4 katlı kendinden yuvalıklı, folluklu, bombeli korumalı ve tekerlekli 300 TL'dir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:31 --

Kuslar sahiplendirilmistir. Kafesler 350 TL'ye satılıktır. Tek tek kafesler alınırsa fiyatları 3 aylik salma altı dolaplı 100 TL, 7 aylik 4 katlı kendinden yuvalıklı, folluklu, bombeli korumalı ve tekerlekli 300 TL'dir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri