petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Satılık İngiliz Cocker Spaniel(HEDİYE EDİLDİ)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Gokhan ERKAN tarafından 31 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Müstakil bir evde oturmadığım için(malum site sorunları) çok severek aldığım safkan cockerım(Lady) satılıktır. Ben sadece Lady'e 1200 TL ücret ödedim. Alacak arkadaşa AB karneli aşılı, yatağı, maması ve malzemeleriyle birlikte 750 TL'ye vereceğim. Lady 2,5 aylık güzel bir kız bebeğidir. Resimlerini en yakın sürede ekleyeceğim. Alana arkadaş inşallah en az benim kadar sevgi verir Lady'e.

#1 Gokhan ERKAN, 31 Ekim 2015
    Son düzenleme: 9 Kasım 2015
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Hayırlısı olsun Gökhan kardeşim. Şartlar uygun olduğunda tekrar sahiplenirsin ilerde.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Abi hayirlisi insallah. Tabii ki isterim ama olmuyor maalesef sitede. Eskiden bahceliydi evim rahattik ama simdi sorun oluyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:59 -->-> Daha önceki mesaj 12:21 --

Günceldir.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kopekler besledigimiz kuslar gibi de olmuyor..Malesef baglandin mi evin bir bireyi haline geliyor ve vazgecilmesi zor oluyor..Ancak sartlar el vermediginde de malesef bu uzucu durum ortaya cikiyor..Hayirlisi olsun usta yapacak bisey yok..

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Aynen öyle Serkan'ım. Yine de kıyamadım. Ücretsiz bir dostumuza hediye ettim ufaklığı. En azından arada bir görme şansım olur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş