Karadeniz Pet

Satılık İngiliz Cocker Spaniel(HEDİYE EDİLDİ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
Müstakil bir evde oturmadığım için(malum site sorunları) çok severek aldığım safkan cockerım(Lady) satılıktır. Ben sadece Lady'e 1200 TL ücret ödedim. Alacak arkadaşa AB karneli aşılı, yatağı, maması ve malzemeleriyle birlikte 750 TL'ye vereceğim. Lady 2,5 aylık güzel bir kız bebeğidir. Resimlerini en yakın sürede ekleyeceğim. Alana arkadaş inşallah en az benim kadar sevgi verir Lady'e.

Son düzenleme:
Hayırlısı olsun Gökhan kardeşim. Şartlar uygun olduğunda tekrar sahiplenirsin ilerde.

Hayırlısı olsun Gökhan kardeşim. Şartlar uygun olduğunda tekrar sahiplenirsin ilerde.
Abi hayirlisi insallah. Tabii ki isterim ama olmuyor maalesef sitede. Eskiden bahceliydi evim rahattik ama simdi sorun oluyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:59 -->-> Daha önceki mesaj 12:21 --

Günceldir.

Kopekler besledigimiz kuslar gibi de olmuyor..Malesef baglandin mi evin bir bireyi haline geliyor ve vazgecilmesi zor oluyor..Ancak sartlar el vermediginde de malesef bu uzucu durum ortaya cikiyor..Hayirlisi olsun usta yapacak bisey yok..

Kopekler besledigimiz kuslar gibi de olmuyor..Malesef baglandin mi evin bir bireyi haline geliyor ve vazgecilmesi zor oluyor..Ancak sartlar el vermediginde de malesef bu uzucu durum ortaya cikiyor..Hayirlisi olsun usta yapacak bisey yok..
Aynen öyle Serkan'ım. Yine de kıyamadım. Ücretsiz bir dostumuza hediye ettim ufaklığı. En azından arada bir görme şansım olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri