Karadeniz Pet

satılık jumbo kırığı

İkiside Mükemmel maşallah. Almak isterdim doğrusu. Alan arkadaşa hayırlı olsun :)

Teşekkürler. Gerçek bakmak isteyen bir arkadaş çıktı, yarına ona veriyorum. İnsanların bazen sevinçleri bazı şeylerle ölçülemeyeceği inancındayım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:17 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

Profil resminizde ki kuş da gerçekten güzel :)

Teşekkür ederim

kuşlar güzel keşke ababilsem.. kafes kanarya kafesi yalnız:)

kuşlar güzel keşke ababilsem.. kafes kanarya kafesi yalnız:)

Kanarya kafesi olduğunu sanmıyorum. kanarya kafeslerinin çubukları düz aşağı iniyor. bendeki kafes telleri yana doğru

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:24 -->-> Daha önceki mesaj 16:22 --

Son düzenleme:
Slm,Arkadaşlar kuşları ben aldım.Kendisine böylesine güzel kuşları bana verdiği için teşekkür ederim.

Jumbo diye kim satmıştı açıklama durumunuz var mı acaba?

Jumbo diye kim satmıştı açıklama durumunuz var mı acaba?

Bu forumdan almamıştım. İntiko diye bir yer de ilandan almıştım. Bağcılar'dan birisiydi. Adı soyadı aklımda ama iki kuruşa tenezzül edene kelimeleri bile sarf etmek boşuna. Bir gün bir yerden çıkar yaptıkları

Bu forumdan almamıştım. İntiko diye bir yer de ilandan almıştım. Bağcılar'dan birisiydi. Adı soyadı aklımda ama iki kuruşa tenezzül edene kelimeleri bile sarf etmek boşuna. Bir gün bir yerden çıkar yaptıkları

Yinede ismi telaffuz etmek diğer kişilerin hataya düşmesini engeller diye düşünüyorum.

Selam Benimle İrtibata Geçebilir misin Eğer Satılmadı İse Kuşlar Bi Konuşalım

Geri