Karadeniz Pet

Satılık Kat Eklenebilir Üretim Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dogus

Yeni Üye
4r2gQG.jpg

Ürünün gerçek resmidir.

Ürün Özellikleri

- Boyut: 45x35
- 1 adet akıllı yemlik kapısı
- 2 yemlik kapısı
- 3 yaylı kapısı
- 1 adet plastik tava
- 1 adet ızgara
- Normal kafes olarakta kullanılabilir.

İl: Eskişehir
* Kargo ile Türkiye'nin her yerine gönderilir, alıcı ödemeli.

Satma sebebi: Elimde 2 adet mevcuttur. İhtiyaç fazlası olduğu için satıyorum.

Fiyat: 40TL

İnternette benzer ürünü daha uygun fiyata bulabilirsiniz ancak internette satılan ürünlerde ızgara (alttık) yoktur ve resimdeki ürün gibi kalın telden imal edilmemiştir.

Önceki satış konusu: http://www.muhabbetkusu.com.tr/tica...tlar/satilik-2-adet-sifir-cifthane-44493.html

Son düzenleme:
Hayırlı alışverişler. Yer bilgisi paylaşılırsa faydalı olur.

Hayırlı satışlar

Merhaba...
Kargosu ile ne kadara mal oluyor?

Hayırlı satışlar olsun. 45cm kafes salma olarak kullanılmaz bilginiz olsun.

Yanlış anlamazsan eğer fiyatı daha düşük tutmani onerecegim ben de gecen sene aşağıdaki linketeki kafesi aldım senin ki mutlaka daha kalitelidir ama yinede goren bilen varsa seninki pahalı gelir. Yorumu sizi bilgilendirmek için yaptım. Siz yanitladiginiz an kaldiracagim.
http://naturbird.com/urun/45x35-uretim-kafesi/

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Merhaba [MENTION=12600]Murat NUR[/MENTION], öncelikle öneriniz için teşekkür ederim. Linkte yer alan kafesin 2 yaylı kapısı mevcut ve alt ızgarası bulunmuyor. Ancak benim satışa sunduğum kafesin 3 yaylı kapısı + ızgarası buluyor. Sadece alt ızgarayı 10TL yaptırmıştım :)

Son düzenleme:
Merhaba, öncelikle öneriniz için teşekkür ederim. Linkte yer alan kafesin 2 yaylı kapısı mevcut ve alt ızgarası bulunmuyor. Ancak benim satışa sunduğum kafesin 3 yaylı kapısı + ızgarası buluyor. Sadece alt ızgarayı 10TL yaptırmıştım :)
Kafesin 3 yaylı kapısı var önde ve 2 yanda. Ama ben sizinkindeki izgarayi gormemisim, tava var ama ızgara yok bunda kii ızgara gerçekten gerekli olan bisey. Ben tel kestim kendim ama sizinki gibi olamaz.

Kafesin 3 yaylı kapısı var önde ve 2 yanda. Ama ben sizinkindeki izgarayi gormemisim, tava var ama ızgara yok bunda kii ızgara gerçekten gerekli olan bisey. Ben tel kestim kendim ama sizinki gibi olamaz.

İlginizden dolayı teşekkür ederim :)

İlginizden dolayı teşekkür ederim :)
Mesajları kaldırmaya çalışıyorum ama telefondan olmadı siz siler misiniz. Alisverisinizi olumsuz etkilemesin

Mesajları kaldırmaya çalışıyorum ama telefondan olmadı siz siler misiniz. Alisverisinizi olumsuz etkilemesin

Merhaba, önemli değil. Satışı baltalayacak bir şey söylemediniz :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri