petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Satılık Kuş Stüdyosu 25 TL

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 26 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Cümleten selamun aleyküm,

Değerli üyelerimiz; Serkan ERKAN abime kuş stüdyosu araştırması yaparken çok uygun fiyatlara kuş stüdyosu satışı yapan bir site buldum ve sizlerlede paylaşmak istedim. Siteyle uzaktan yakından alakam yoktur. Piyasada bu tür stüdyolar 100-150 TL gibi fahiş fiyatlara satılmaktayken bu siteden 25-40 TL aralığında satın alabilirsiniz.

Site Linki : kuş için aksesuarlar | muhabbet yuvasi

Sevgi ve Saygılarımla.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Güzel malzemeler ver sitede. Her ne kadar stüdyoyu beğenmesemde.. :) [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] stüdyoyu almadan önce bir konuşalım.

3. Hakan Donat

Beğenileri:
    13
    Stüdyo kafes almak istiyorum. Güzel bir stüdyo kafes alabileceğim yer var mı?

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Işık önden vurmalı, yoksa kuşun ön yüzü karanlık çıkar. Ona göre seçin.

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Levent abi onerecegin yer var ise ordan temin edelim.. Valla artik carsaflı foto cekmekten bıktım :) zaten vakit yok , birde 1 kusun fotografini cekmek icin 10 dakka oyalaniyorum onuda beceremiyorum..En azindan studyo kafes alirsam icine koyar basarim foto dugmesine ceker gecerim..Sence iyi olmaz mi abi..

#5 Serkan ERKAN, 27 Eylül 2015
    Son düzenleme: 27 Eylül 2015
  6. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Yukarıda diğer mesajda belirtmiştim okuduysan, stüdyonun ışığı önden vurmalı kuşa yoksa kuşun senden tarafa bakan yüzü gölgeli çıkıyor. Alacağın stüdyoda buna dikkat etmelisin.
    Bu arada kuşlar stüdyoda durmaktan pek hoşlanmazlar. Yavrular nispeten daha sakin oluyor ancak damızlıklar çıkmak için camına vurup dururlar tünekte durmazlar. Değişik taktikler de var bu gibi kuşlar için kullanılabilecek. :)

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Tesekkur ederim abi bilgilendirdigin icin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş