Karadeniz Pet

Satılık Kuş Stüdyosu 25 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten selamun aleyküm,

Değerli üyelerimiz; Serkan ERKAN abime kuş stüdyosu araştırması yaparken çok uygun fiyatlara kuş stüdyosu satışı yapan bir site buldum ve sizlerlede paylaşmak istedim. Siteyle uzaktan yakından alakam yoktur. Piyasada bu tür stüdyolar 100-150 TL gibi fahiş fiyatlara satılmaktayken bu siteden 25-40 TL aralığında satın alabilirsiniz.

Site Linki : kuş için aksesuarlar | muhabbet yuvasi

Sevgi ve Saygılarımla.

Stüdyo kafes almak istiyorum. Güzel bir stüdyo kafes alabileceğim yer var mı?

Güzel malzemeler ver sitede. Her ne kadar stüdyoyu beğenmesemde.. :) [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] stüdyoyu almadan önce bir konuşalım.

Levent abi onerecegin yer var ise ordan temin edelim.. Valla artik carsaflı foto cekmekten bıktım :) zaten vakit yok , birde 1 kusun fotografini cekmek icin 10 dakka oyalaniyorum onuda beceremiyorum..En azindan studyo kafes alirsam icine koyar basarim foto dugmesine ceker gecerim..Sence iyi olmaz mi abi..

Son düzenleme:
Levent abi onerecegin yer var ise ordan temin edelim.. Valla artik carsaflı foto cekmekten bıktım :) zaten vakit yok , birde 1 kusun fotografini cekmek icin 10 dakka oyalaniyorum onuda beceremiyorum..En azindan studyo kafes alirsam icine koyar basarim foto dugmesine ceker gecerim..Sence iyi olmaz mi abi..

Yukarıda diğer mesajda belirtmiştim okuduysan, stüdyonun ışığı önden vurmalı kuşa yoksa kuşun senden tarafa bakan yüzü gölgeli çıkıyor. Alacağın stüdyoda buna dikkat etmelisin.
Bu arada kuşlar stüdyoda durmaktan pek hoşlanmazlar. Yavrular nispeten daha sakin oluyor ancak damızlıklar çıkmak için camına vurup dururlar tünekte durmazlar. Değişik taktikler de var bu gibi kuşlar için kullanılabilecek. :)

Yukarıda diğer mesajda belirtmiştim okuduysan, stüdyonun ışığı önden vurmalı kuşa yoksa kuşun senden tarafa bakan yüzü gölgeli çıkıyor. Alacağın stüdyoda buna dikkat etmelisin.
Bu arada kuşlar stüdyoda durmaktan pek hoşlanmazlar. Yavrular nispeten daha sakin oluyor ancak damızlıklar çıkmak için camına vurup dururlar tünekte durmazlar. Değişik taktikler de var bu gibi kuşlar için kullanılabilecek. :)

Tesekkur ederim abi bilgilendirdigin icin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri