Karadeniz Pet

Satılık malzemeler hobiyi bırakıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TUNA YILDIZ

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,

Çeşitli sebeplerden dolayı maalesef hobiyi bırakıyorum. Elimde kalan çeşitli malzemeleri sizlerle paylaşmak istedim.
Ürünlerin durumlarını her ürünün açıklamasında paylaşıcam.
İsteyen arkadaşlar olursa İstanbul içi elden teslim edebilirim veya İstanbul dışına kargo yapabilirim.

Tüm arkadaşlara bereketli üretimler ve iyi çalışmalar dilerim.

1-Kuş kafesi.
Ölçüler : Uzunluk 30cm Genişlik 25cm Yükseklik 45cm
Kafes telleri pirinç malzemelerden yapılmış boyalı değildir. Soyulma derdi ve kuşlara zararı yoktur.
Çok az kullanıldı ve temiz bir kafestir.
Çekmece tipi altlığa sahiptir. Kafesi açmadan tabanı çekerek temizleyebilirsiniz.
Kafes ile birlikte 2 adet yemlik 1 adet suluk ve 2 adet tünek verilecektir.
Fiyat: 25 TL

kBg2By.jpg
NA4ylY.jpg
Ykl1ND.jpg

2-Muhabbet kuşu yemi.
Mybest Petshop firmasının üretimi olan bir yemdir.
Ürünü detaylı bir şekilde sitesinden inceleyebilirsiniz :
https://www.mybestpetshop.com/mybest-super-breeding-muhabbet-uretim-yemi-5-kg-p-15480.html

Temiz kova içerisinde ağzı kapalı şekilde muhafaza edilmiştir.
Yaklaşık 2 ay önce alınmıştır. Kova içerisinde yaklaşık 4kg üzerinde yem mevcuttur. Kovayı tartmadım yaklaşık olarak söylüyorum.
Fiyat: 20 TL

VaLZRn.jpg
d326JX.jpg

3-SaniBird kafes taban kumu
Mybest Petshop firmasından alınmıştır.
Detaylı bilgi için: https://www.mybestpetshop.com/sanibird-kafes-taban-kumu-16-kg-p-13700.html

Ürün 2 adet temiz kova da ve bir kısmı da 16kg lık orjinal ambalajında saklanmıştır.
1 adet 4kg ve 1 adet 16kg olarak almıştım. Bir kısmını kullandım yaklaşık 17kg civarında vardır. Tam olarak tartmadım alan arkadaş ile fazlası varsa benden helal olsun eksiği varsa da o da hakkını helal etsin.
Fiyat: 20 TL

z5VW9O.jpg
RkVaMZ.jpg

4-Salma Kafes.
Ölçüler: Uzunluk: 58cm Genişlik: 32cm Yükseklik: 37cm
Ürün yaklaşık olarak 2 ay önce alınmış ve çok temiz kullanılmıştır.
Resimlerde çıkmamış ancak taban ızgarası ve salmayı ortadan ayıran tel ızgara mevcuttur ve hiç kullanılmamıştır.
Kafesin içerisinde 4 adet yemlik 2 adet suluk 4 adet tahta tünek ve sıfır paketinde salma tülü mevcuttur.
Kafesin 1 yemlik girişindeki yayında bir problem var şimdilik orayı söküp kablo bağı ile kapattım. Elinden gelen arkadaşlar birşeyler uydurabilirler.
Fiyat: 40 TL

g8yzV5.jpg
4r82bA.jpg
4r82l7.jpg

Şimdilik bu kadar arkadaşlar. Elimde başka malzemeler de mevcut. Müsait oldukça ekleme yaparım.
Bana özel mesaj yoluyla veya tunayildiz87@hotmail.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar olsun. İstanbul'un neresi?

Son düzenleme:
Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

Alana da satana da hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri