Karadeniz Pet

satılık muhabbet kuşları Cihan AYTAN

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye

Cihanaley muhabbet kuşları satılık muhabbet kuşu yavruları

Arkadaşlar yavrularım
Doğal klasik mavi,Soluk mavi,doğal yeşil,spangle yeşil ,baskın parçalı ,buz mavisi ,sarı tek renk,çekinik beyaz parçalı ve yuvalarda sürpriz renklerle beğenilere hazırız.
Yavrularımız hepsi bakıcı kana sahip çiftlerimdendir,üretim düşünenler ve eğitmek isteyenler kaçırmasın

01 - cinsiyeti: erkek ve dişi
02 - yaşı: 30 / 60 GÜNLÜK ARASI
03 - sağlık durumu: ALLAH A ŞÜKÜR
04 - bilezik no: bilezik hepsine takmadım , Bilezikli olanlar 34 P TKF 134
05 - eder fiyatı: : 40 bilezikli olanlar fiyat 45 tl

toptan fiyatı : 22 tl toptan fiyat
06 - geçerlilik tarihi: satılana kadar
07 - satılan / alınacak şehir: İstanbul /pendik
08 - gönderilebilinecek mesafe: sadece yerinde elden teslim
09 - irtibat telefonu: 05432426861
10 - mail adresi: cihanaley@gmail.com
11 - telefonlaşılabilinecek zaman dilimi: hafta içi 10:00-24:00 hafta sonu 24 saat

maşallah hepside birbirinden güzel kuşlar inşallah yeni sahiplerini bulurlar .hayırlı satışlar.

Cihan abimi gerek eski forumdan gerekse bu forumdan bayadır takip ediyorum.Serkan abimin kuşları neyse Cihan abimin kuşlarıda benim için odur.Zaten resimlerden görüldüğü gibi kuşların maşallahı var :)

zaten resimlere bakılınca herşey ortada.

Öncelikle hayırlı satışlar dilerim. Cihan ustamın kuşlarına şahsen kefilimdir.

Cihan ustam seni canı gönülden tebrik ediyorum..Bu kadar sağlıklı ve iri kuşlar çıkarmak kolay değil..Ne kadar bakımlı oldukları her hallerinden belli..Fiyata gelince gerçekten çok uygun veriyorsun..Maşallah bu sene baya bereketli geçti galiba...

Hayırlı satışların olsun ustam..

Tekrar tekrar maşallah...

Hayırlı satışlar olsun.

Herkese çok ama çok teşekkür ederim kuşlarımı çok seviyorum onlar sayesinde çok sıkı dostlar ,insanlarda kazanıyorum sürekli onlar için araştırıyor her daim takipte kalıyoruz ALLAH A şükür bereket var üretimde yavrular er yada geç sahiplerini buluyor gittikleri yerde sahiplerini mutlu ediyorlar bizde bunu duyunca bilince daha mutlu oluyoruz bu site ve bu dostluklar devam ettikçe bizde bu hobi daha zevkli hale geliyor ...

Herkese çok ama çok teşekkür ederim kuşlarımı çok seviyorum onlar sayesinde çok sıkı dostlar ,insanlarda kazanıyorum sürekli onlar için araştırıyor her daim takipte kalıyoruz ALLAH A şükür bereket var üretimde yavrular er yada geç sahiplerini buluyor gittikleri yerde sahiplerini mutlu ediyorlar bizde bunu duyunca bilince daha mutlu oluyoruz bu site ve bu dostluklar devam ettikçe bizde bu hobi daha zevkli hale geliyor ...

+++++++++++++++++++++

[Umut'un anısına]

Ustam sana rakip geliyorum :) Yarın PVC lerim geliyor şuan kargoda bugün yola çıktı eve pvc kafes kurdurtuyorum..Güzel şeyler çıkacak ortaya..İnşallah güzel kuşlar ile yoluma devam edeceğim..Senin kadar olamasakta ufaktan özeneceğim sana :)

saygılar..

Bu muhabbetler her zaman saygı sevgi çerçevesinde devam edecek :)

inşallah Serkan ustam valla pvc ler sanki bana geliyormuş gibi sevindim çok güzel hadi bakalım buişe gerçekten gönül veren lerin ayakta durması beni grurlandırıyor hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun müjdeli haberlerini ve ogüzel yavrularını bekliyoruz :)

Çok saol ustam ..Hep birlikte güzel günler bizleri bekliyor :)

hayırlı satışlar ama bence pahalı çünkü ben jumbo kırmayı 20 ye aldım 40 lira bence pahalı

hayırlı satışlar ama bence pahalı çünkü ben jumbo kırmayı 20 ye aldım 40 lira bence pahalı

Berke bey Jumbo kırmayı size satan arkadaş Jumbo kırmasını acaba kaça almış sordunuz mu 10 lirayada kaçak hastalıklı ithal kuşlar var piyasada 20 tllik Jumbo kırmanızı merak ettim doğrusu

Geri