Karadeniz Pet

Satılık muhabbet kuşu yavrularımız vitrindekiler C.AYTAN

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Cihanaley muhabbet kuşları satılık vitrin yavrular

Arkadaşlar kuşlarımda yeme düşenler
Albino,doğal mavi,Soluk mavi,doğal yeşil,spangle yeşil ,baskın parçalı ,buz mavisi ,sarı yüzlü mavi renklerde
Yuvalarda baskın parçalılar ,beyaz çekinik parçalılar,tek renk siyah göz sarı ,albino ve mavi klasikler mevcuttur. Yavrularımız hepsi bakıcı kana sahip çiftlerimdendir,üretim düşünenler ve eğitmek isteyenler kaçırmasın

01 - cinsiyeti: erkek,dişi karma

02 - yaşı: 35 / 50 GÜNLÜK ARASI

03 - sağlık durumu: ALLAH A ŞÜKÜR

04 - bilezik no: bilezik hepsine takmadım , Bilezikli olanlar 34 P TKF 134 NOLU

05 - eder fiyatı: : 40 tl bilezikli olanlar fiyat 45 tl

toptan fiyatı : 22 tl toptan fiyat teklifleri düşünülür

06 - geçerlilik tarihi: satılana kadar

07 - satılan / alınacak şehir: İstanbul /pendik

08 - gönderilebilinecek mesafe: sadece yerinde elden teslim

09 - irtibat telefonu: 05432426861

10 - mail adresi: cihanaley@gmail.com

11 - telefonlaşılabilinecek zaman dilimi: hafta içi 10:00-24:00 hafta sonu 24 saat

Son düzenleme:
Ustam maşAllah subhanAllah çok güzeller gerçekten. Ben Bahçelievler' de olduğumdan çok sıkıntılı oluyor yoksa mutlaka birgün ziyaretinize gelmek ve el emeklerinizden birkaç tane yavru almak istiyorum.

MaşAllah Cihan abim Rabbim nazarlardan korusun inşAllah. Hepsi birbirinden güzeller :) Almayı düşünen dostlar Cihan abime ve kuşlarına bizzat kefilim. Zaten kendisi bu piyasada ki en iyilerden bir tanesi :) Hayırlı satışların olsun abim.

MaşAllah Cihan abim Rabbim nazarlardan korusun inşAllah. Hepsi birbirinden güzeller :) Almayı düşünen dostlar Cihan abime ve kuşlarına bizzat kefilim. Zaten kendisi bu piyasada ki en iyilerden bir tanesi :) Hayırlı satışların olsun abim.

ALLAH razı olsun kardeşim sağolasın sizler olmasanız bu site olmasa bizleri kimse bulamayacak dün akşam adamın biri kuş almış berbere uğramış bizim amca oğluda traş olurken tanışmışlar adamı kolundan tutup benim buraya getir elindede kuş tabi arkadaş benm kuşları görünce geç kaldığına bin pişman oldu ustam bari bak şunu yavru diye satın aldım anlarsın dedi baktım 10 aylık kuşu konuşur alışır diye yavru diye adama satmışlar ustam dedi değiştirirmisin yavru yla dedim kusruma bakma 2 sefer kıramadım senin gibi geldiler başka yerden yedikleri kazıklı kuşu değiştirdiler hastaları tutuğum kafesi gösterdim bak bu 3 tanesi kuşlarını değiştirirenlerin getirdiği kuşlar ben bir daha böyle hata yapmam git o kuşu o adamdan değiştir dedim bu kadar şeyide ne den anlattım bilmiyorum :) Sağolun kardeşim sayenizde yanıma yanlış adam gelmiyor

Hayırlı satışların olsun Cihan ustam..Artık bu güzelliklere diyecek bişey bulamıyorum :)

kuşlara yazık ayakları acıyacak :D heryer yem :p
maşallah. Hayırlı satışlar

Allah nazarlardan esirgesin Kayseri'de olsaydı yeriniz mutlaka ama mutlaka uğrar o şahane yavrulardan bir adet almak isterdim.

Hayırlı satışlar

Sağolasın Serkan usta seninkiler kadar olmasada bizim elemanlarda bunlar işte :)

Ne demek usta bizler sizlerden öğrendik..Çıkan yavrularımız sizlerin bilgileri sayesinde oldu..Şöyle geçmişteki sohbetler paylaşımlar aklıma geldide , nerden nerelere geldik..

Hayırlı Satışlar Cihan Abi Maşallah güzel kuşlar Allah daha iyilerini nasip etsin :)

Maşallah ustam çok güzeller Ankara'da olsanız bir çift damızlık almak isterim.

Hayırlı satışların olsun Cihan bey kuşlarınız gerçekden çok güzel görünüyor ..
Bu işlerde çok acemi olduğum için anlayamadm kuşlar yerlimi çek mi ?

Maşallah ustam, kuşların hepsi birbirinden güzel. Alan arkadaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun.
iyi satışlar.

Geri