Karadeniz Pet

Satılık muhabbet kuşu yavrularımız vitrindekiler C.AYTAN

hayırlı satışlar olsun.

Hayırlı satışların olsun Cihan bey kuşlarınız gerçekden çok güzel görünüyor ..
Bu işlerde çok acemi olduğum için anlayamadm kuşlar yerlimi çek mi ?

Kuşlarım çekoslavaktır aralarında çekoslavak kırmalarıda mevcut çünkü sürekli eş değişimi yapmak zorunda olduğumuz için bazen anne yada baba yerli boyutunda olduğundan arada çekoslavak kırmalarda oluyor :)

Maşallah Maşallah durdurun beni yaaaa güzelliklere bak ustam allah nazarlardan saklasın :)

Valla ac ustam ben razıyım benim yavrular süper dana gibi oldular sarı kafa aynı annesi gibi olucaklar galiba :)

Vayyy çılgın üretici Mehmet ustanın yeri kim tutar seni ,ALLAH yüzünü hep güldürsün yavrularının tüylerince yavruları olsun inşallah evine bereket getirsin

Vayyy çılgın üretici Mehmet ustanın yeri kim tutar seni ,ALLAH yüzünü hep güldürsün yavrularının tüylerince yavruları olsun inşallah evine bereket getirsin

Allahrazı olsun cihan senin yanında biz neyiz daha ilk yavrularım şu senden aldıklarımında bi yavrusunu alayım bak neler oluyo neler benimkilerin yavrularla senden aldıklarımın yavrularını eş vurmayı düşünüyorum bence harika damar kuşlar cıkar :)

Cihan usta Pendik'te neredesiniz acaba ben Kurtköy'de oturuyorum . KYK lar gelince yanınıza uğrayıp bir yavru muhabbet kuşunada ben sahip olmak isterim :) .

Geri