Karadeniz Pet

Satılık Quaker Parakeet(Keşiş Papağanı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serengineer

Meraklı Üye
Özel nedenlerden dolayı 1 yaşındaki papağanımı satıyorum arkadaşlar.Kendisi ele ve omuza alışkındır.Kafasını kaşıdığınızda çok hoşuna gider ve uyur.Beslenmesi için Muhabbet kuşu yemi ve çekirdek karışımı yem yeterlidir.Bunun dışında arada meyve ve yeşillik iyi olabilir.Kelime hazneleri gri afrika jakoları ile aynıdır sadece ilgi gereklidir.You tube dan quaker parakeet olark aradıgınızda videolarına ulaşabilirsiniz yetenkli ve insan canlısı kuşlardır.Bana geleli 1,5- 2 ay olmuştu fakat öğrenci yurduna çıkmam gerektiginden satmak zorundaım.Fiyat:350 tl' dir.İstanbul içi iyi bakılcak bi yere verilecektir.

Son düzenleme:
Teşekkürler.. Evet duruyor fakat annemin olduğundan benle bi alakası yok yani :)

Sakanın asıl sahibiyle yani annemle görüşüp tekrar ulaşıcam size Levent Bey :)

Merhaba video atabilir misin

şuan videosu yok bende hazırda fakat kuşla ilgili you tube da quaker parakeet olrk aratırsanız videolara ulaşabilirsiniz. sin için bi foto daha tıyorum.

ben samsundayım samsuna gonderım yapabılır mısın ?

maalesef..yollarda sıkıntı yaşamasını istemem kusura bakmayın..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:53 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

Ilan günceldir..

Merhaba eğer whatsapp kullanıyorsanız mesajdan numaranızı atar mısınız ^^

Merhabalar, Satılmadı ise almak isterim, iletişim bilgilerinizi iletebilirmisiniz bana? Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri