Karadeniz Pet

Satılık sultan çifti

Cem AYGÜN

Yeni Üye
Satılık Sultan Çifti (takas düşünülür)

01 - Irkı: Erkek Grey- Dişi Lutino

02 - Cinsiyeti: Erkek- Dişi

04 - Yaşı: Erkek 4 - Dişi 3 yaşında

05 - Sağlık Durumu: Mükemmel

06 - Bilezik No:

07 - Fiyatı: 350 TL

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: İstanbul/ Avrupa Yakası

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Sadece elden teslim

11 - İrtibat Telefonu: 0533 684 10 50

12 - Mail Adresi:

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 08:00 - 22:00

14 - Açıklamalar: Erkek Grey Dişi Lutinodur. Kafesi, Yuvalığı ve tüm aksesuarları ile birlikte verilecektir. Kuşlar 2 senedir eşlerdir. 2 kez kuluçkası alınmıştır. 3 Yumurta yapmakta ve yumurtaları dolu vermektedir. ancak yer değişikliği nedeniyle yavru elde edilememiştir. Sağlık durumları çok iyidir. Kuşların çiftleşmesi devam etmektedir. Fiyat Kuşlar ve aksesuarlar dahil fiyatıdır. (takım jumbo muhabbet kuşu ile takas düşünülür) Saygılarımla.....

eWklo4.jpg

x9o6r8.jpg

x8ZGLW.jpg

xJA5NW.jpg

KljoRB.jpg

ey5y99.jpg

Son düzenleme:
şu papağanlarada merakliyim yavrulari cıktımı dostum yumurtadan ? bu arada hayırlı satişlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:54 --

[/COLOR]
Hayırlı satışlar hocam....

teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:56 --

şu papağanlarada merakliyim yavrulari cıktımı dostum yumurtadan ? bu arada hayırlı satişlar.
Kafesin yerini değiştirmem nedeniyle yavru elde edememdim. Ancak yumurtalar dolu ve yavrular oluşmuş vaziyetteydi. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:54 --

[/COLOR]

teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:56 --

Kafesin yerini değiştirmem nedeniyle yavru elde edememdim. Ancak yumurtalar dolu ve yavrular oluşmuş vaziyetteydi. :(

yazık olmuş yumurtalara .....

Son düzenleme:
Satıs guncel mi? Son durum nedir acaba?
GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi