Karadeniz Pet

satılık yavru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

winstonlight

Yeni Üye
Konu Kilitlenebilir Teşekkürler

Son düzenleme:
Hayırlı alışverişler.(Resim bende gözükmedi)

Resimler acilmio.watsaptan msj attim donus yaparsan sewinirim

merhaba

resimler görünmüyor görünse iyi olur ciddi olarak alıcıyım resimleri görmem gerekiyor , istanbulun neresindensiniz.

Resimler acilmio.watsaptan msj attim donus yaparsan sewinirim

resimleri ekledim bilginize

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

merhaba

resimler görünmüyor görünse iyi olur ciddi olarak alıcıyım resimleri görmem gerekiyor , istanbulun neresindensiniz.

resimleri ekledim bilginize ist/sefaköydeyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

teşekkürler arkadaşlar

resimleri ekledim bilginize

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

resimleri ekledim bilginize ist/sefaköydeyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

teşekkürler arkadaşlar

erkek olanlar hangileri acaba özelden yada burdan belirtebilirmisiniz , ona göre 1-2 gün içersinde imkanlar koşulundan hemen alabilirim.

Hocam kuşlarınız çok güzel hayırlı satışlar olsun, Güzel bakacak birileri alır inşallah. Özellikle ilk resimdeki bıcırığa bayıldım. :) :) :) Yeni bir kuş sahiplenmeseydim dün, hemen gelir alırdım.

erkek olanlar hangileri acaba özelden yada burdan belirtebilirmisiniz , ona göre 1-2 gün içersinde imkanlar koşulundan hemen alabilirim.

çok detaylı ilgilenemedim ben şehir dışındayım almayı düşünüyosanız evde bakıyorum daha doğrusu babam ilgileniyor su sıralar uğrayıp görebilirisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 10:13 --

Hocam kuşlarınız çok güzel hayırlı satışlar olsun, Güzel bakacak birileri alır inşallah. Özellikle ilk resimdeki bıcırığa bayıldım. :) :) :) Yeni bir kuş sahiplenmeseydim dün, hemen gelir alırdım.

teşekkür ederim kardeşim senin yeni sahiplendiğin kuşun da hayırlı olsun tüyü kadar ömrü olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:20 --

günceldirr

Maşallah. Alana da satana da hayırlı olsun.

teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:07 -->-> Daha önceki mesaj 12:31 --

güncelllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:23 -->-> Daha önceki mesaj 10:07 --

günceldirrr

Yavrular çok güzeller bende albino olana bayıldım acaba yeriniz istanbulun neresinde

erkek olanları belirtme imkanınız varmı hangileri olduğuna dair

Yavrular çok güzeller bende albino olana bayıldım acaba yeriniz istanbulun neresinde

k.çekmece/ sefaköyde oturuyorum evde besliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:50 -->-> Daha önceki mesaj 13:48 --

erkek olanları belirtme imkanınız varmı hangileri olduğuna dair

valla şu anda babam ilgileniyor yoksa ben yazardım hangisini erkek görüyosam ama şu anda şehir dışındayım siz yakınmısınız sefaköye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 13:50 --

Gunceldir yeni yeme dusen erkek yavrularda var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

günceldirrr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:52 -->-> Daha önceki mesaj 16:19 --

yeni resimler ve yeni yeme düşen ailemizin yeni bireylerinin fotolarıda toplu bir şekilde eklenmiştir

Maşallah çok güzeller

teşekkürler daha güzelleri sizin olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:53 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

güncelllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

yawru ve damızlık altı olan kuşlarımın yeni resimlerini ekledim arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:30 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

albinolar sahiplendirilmiştir ilan diğerleri için geçerlidir

Hayırlı satışlar bence fiyat çok ygun babamın tayini çıkmadan öncede biz k.çekmecede sefaköyde oturuyoduk bence kaçırmayın derim

Hayırlı satışlar bence fiyat çok ygun babamın tayini çıkmadan öncede biz k.çekmecede sefaköyde oturuyoduk bence kaçırmayın derim

teşekkürler ewet fiyatı uygun tuttum forumda iyi sahipleri olur inşallah:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:22 -->-> Daha önceki mesaj 14:06 --

güncel++++

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...