Karadeniz Pet

satılık yavru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maşallah çok güzel kuşlar ömürleri uzun olsun.yeni yeme düşmüş yada düşecek olan varmı acaba?

bi tane yavru almayı düşünüyorum görme şansım varmı yeni yeme düşenleri?

bi tane yavru almayı düşünüyorum görme şansım varmı yeni yeme düşenleri?

yeni yeme düşen 1 tane var oda mavi atarım resmini ama o açık maviler var onlarda çok olmadı alışmaları kolay olur erken ayırdım anne babalarından dövdüler diye düne kadar diger kuslardan yem istiyolardı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:55 -->-> Daha önceki mesaj 19:54 --

Maşallah rengarenk çok güzel kuşlar.Hayırlı satışlar.

teşekkür ederim daha güzelleri sizin olur inşallah

yeni yeme düşen 1 tane var oda mavi atarım resmini ama o açık maviler var onlarda çok olmadı alışmaları kolay olur erken ayırdım anne babalarından dövdüler diye düne kadar diger kuslardan yem istiyolardı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:55 -->-> Daha önceki mesaj 19:54 --

teşekkür ederim daha güzelleri sizin olur inşallah

resim gönderme şansın varsa iyi olur bekliyorum

teşekkürler...kardeşim istiyordu yarın bakar olursa haberleşiriz sanırım sefaköydesin bende k.çekmece
olması durumda akşam 8-9 arası görüşme imkanı varmı acaba?

teşekkürler...kardeşim istiyordu yarın bakar olursa haberleşiriz sanırım sefaköydesin bende k.çekmece
olması durumda akşam 8-9 arası görüşme imkanı varmı acaba?

ewet olur akşam sefaköydeyim ewet beklerim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:34 --

arkadaşlar herkes alabilsin diye uygun fiyata verdim uygun fiyatlı diye kötü sağlıksız sandınız heralde kuşları 1-2 gün için kuşları petshopa toptan vereceğim bilginize ordan 2-2.5 katına alabilirsiniz kuşları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:53 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

kalan mubişler bunlardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:53 --

konu kiletlenebilir teşekkür ederim sahiplendirildi birçogu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...