Karadeniz Pet

Satlık JumbO Çift Bilezikli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
01 - Irkı: JUMBO

02 - Cinsiyeti: ERKEK-DİŞİ

04 - Yaşı: tkf 2014

05 - Sağlık Durumu:gayet iyi

06 - Bilezik No: tkf 2013- ALMAN-2013

07 - Fiyatı: 375

08 - Geçerlilik Tarihi:satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: yozgat

10 - Gönderilebilecek Mesafe: GÖRÜŞÜLÜR Yakın il ve ilçelere elden teslim edilebilir.

11 - İrtibat Telefonu: 0536 311 44 66

12 - Mail Adresi: -

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 7/24

14 - Açıklamalar:kuş gayet sağlıklıdır. hiçbir sıkıntısı yoktur.3 kuluÇka geçirdiler.

Yıllardır kuşlara uğraş verdikten sonra şuan bebeğimizin ortalığı karıştıracak düzeye gelmesinden dolayı satılıktır. Kuşlarda hiç bir sorun sıkıntı yoktur. Dişi Şuan yumurtada yatıyor 10 güne kadar kuluçka sonlanacaktır. Kuluçka bitimi teslim edilir.

Son düzenleme:
Maşallah hayırlı satışlar

Maşallah çok güzeller hayırlı satışlar..

[MENTION=853]Mustafa BÜYÜK[/MENTION] Maşallah. Hayırlı satışlar olsun. Daha önce çıkan yavrulardan birkaç kare olursa sanki alacak arkadaşlar için fikir oluşabilir.

hayırlı olsun. ani bir karar olmasın da o kadar emek döktün ;)

[MENTION=853]Mustafa BÜYÜK[/MENTION] Maşallah. Hayırlı satışlar olsun. Daha önce çıkan yavrulardan birkaç kare olursa sanki alacak arkadaşlar için fikir oluşabilir.

çıkan yavrularda erkek değişikti yani benim eski paşaydı bunun eşini değiştirdim bu eşle ilk kuluçkası dişinin. Dişinın anaçlığı çok harika yuvada bir tane pislik bulundurmadan yavru büyütüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:45 -->-> Daha önceki mesaj 12:45 --

hayırlı olsun. ani bir karar olmasın da o kadar emek döktün ;)

emek çok çokta ustam artık bebekle olmuyor aslında vermek hiç içimden gelmiyor ama naparsın.

Mustafa usta hayirlisi olsun diyelim..Masallah dosta gidecek bir takim..

çıkan yavrularda erkek değişikti yani benim eski paşaydı bunun eşini değiştirdim bu eşle ilk kuluçkası dişinin. Dişinın anaçlığı çok harika yuvada bir tane pislik bulundurmadan yavru büyütüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:45 -->-> Daha önceki mesaj 12:45 --

emek çok çokta ustam artık bebekle olmuyor aslında vermek hiç içimden gelmiyor ama naparsın.
Maşallah o zaman. Hayırlısı olsun tekrar.

Oncelikle bebeginize Allah uzun ömür versin kuslar cok guzel Masallah. Alana simdiden hayirli olsun

güncelll.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

güncel........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:09 --

Sahiplendirilmistir konu kapatilabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri