petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Saygı ve Sevgi

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Mustafa BÜYÜK tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bir kaç gündür forumda cereyan eden sıkıntılı olaylar üzerine bu konuyu açmak istedim.

Yaklaşık 2 yıldır bu forum hizmet veriyor en eski ve sürekli üyelerinden biri de benim. Ama 1 yıldan fazla süredir ilk defa saygı sınırlarının bu kadar aşıldığını saçma sapan konuların açıldığını gördüm.

Evet gülüp eğleneceğiz, şakalar yapacağızi espiriler yapıp birlikte güleceğiz ancak seviyeyi asla aşağıya düşürmeyeceğiz. Saygıyı elden bırakmamalıyız. Eğer ki o saygı duvarı aşılırsa yılların emeği bir anda boşa gidebilir.

Kullanmakta olduğumuz forum emin olun Türkiye'deki en büyük en güçlü kuş forumlarından birisi. diğer forumlarıda geziyorum ama buradaki paylaşım hiç bir yerde yok. Lütfen kıymetini bilelim.

Nacizane fikirlerimi paylaştım, sürc-i lisanımız varsa affola..

Saygı Saygı Saygı....

2. Celil ALPAY

Celil ALPAY New Member

Beğenileri:
    0
    Son zamanlarda forumda çok küfürleşmeler oluyor. Admin arkadaşlar lütfen bu üyeleri direk kapı dışarı etsinler! Zira bu üyeler bu platforma hiç yakışmayan kişilerdir. Forumun kalitesinin bozulmasına müsade edemeyiz..

Mobilden gönderildi.

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    gerekenler yapılıyor merak etmeyin.

4. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Evet katılıyorum. Denetimler yapılmalı konu isimleri içeriğe uygun olarak verilmediyse bir editör tarafından düzenlenmeli. Konular uygun yerlere taşınmalı. Bunlar için forumda aktif olan kişilere sınırlı yetkiler verilmeli. Küfürlü yorumlar bile editlenmiyor çirkin bir görüntü oluşuyor.

#4 Gizem TÜRKCAN, 18 Ocak 2015
    Son düzenleme: 18 Ocak 2015
  5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Bende yaklaşık iki yıldır bu sitedeyim çok çeşit insanlar görüyoruz malesef

6. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Eline sağlık Mustafa Abi, Önünde saygıyla eğiliyorum... Yanlışım olduysa Affola, Kusuruma Bakma...

#6 Emrehan DİLEKÇİ, 18 Ocak 2015
  7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    2 gun once hatta birini sikayet ettim. Boyle bir konusma sekli yok. Sanki frenleri patlamis. Bu arkadaslar farkinda degiller, Turkiye nin en nezih ve aktif sitelerinden birine uye olduklarinin herhalde.

#7 Gokhan ERKAN, 18 Ocak 2015
  8. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    daha az önce birsi küfrediyodu terbiyesizleşmeyin dedim moderatöre bildirdim

9. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Artık bu foruma gereken bir konuydu.Elinize sağlık.

10. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Karşısındaki insana saygı ve sevgi ile yaklaşmayanın kendisine bile saygısı sevgisi yoktur... Gerçekten çok kaliteli bir forum , yardımlaşma , bilgi vs..

11. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Buradaki aile ortamına kimse balta vurmasın ki forumun amacı ve yararı herkese örnek olsun.

12. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    [MENTION=853]Mustafa BÜYÜK[/MENTION] öncelikle Moderatörlük göreviniz hayırlı olsun sizin gibi moderatör olan diğer değerli arkadaşlar sayesinde bahsettiğiniz konularda denetim ve yaptırımların artacağını düşünüyorum.şimdiden kolay gelsin

Sayfayı Paylaş