Karadeniz Pet

Sebebi nedir

• Konbuyu başlatan Sinan Altın
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan Altın

Guest
tlrv5.jpg

Arada sırada bu hali alıyor yanına yaklaştığımda düzeliyor böyle kabarıp kambur durmasının bir sebebi var mı ishal degil yanına yaklaşınca düzeliyor zaten hareketlide

Sanki üşütmüş gibi geldi bana. Siz sıcak tutmaya özen gösterin. Mama vereceğiniz zaman içerisine mürekkep balığı kemiğini ezip karıştırın, suyuna vitamin koymaya özen gösterin. Önleminizi alın, kuşların kabarması pek hayra alamet olmuyor.

Haklısınız teşekkürler, tuhaf olan benim gördügüm hasta kuşlar hep kabarık duruyor benim kuşum yanına gittigimde sönüyor :)

Usutmus olabilir yeni aldiysaniz size ve yeni ortamina alismasi icin sure gerek siz suyuna vitamin koyun

Sakın aman düzelir diyerek boşlamayın. Kuşlar o kadar hassas hayvanlar ki hemen ölebiliyorlar. Siz önleminizi alın.

kardesım hastalıkla fılan alaksı yok kusun karektarıslık ozellıgı bu es al es ıyı bayramlar

Aynısı bende vardı dişi kusumda bende hep çok merak ederdim yanına gittimmi düzelirdi hep biraz zaman sonra yası ilerledikce düzelmisti ama hiç vitaminini mamasını eksik etmedim simdi eskiden daha iyi ve eşe attım insallah yavrularını alırım :)

Teşekkürler yorumlar için hareketli bir kuş zaten ama eş alamam çünkü ben sadece haftasonları ve tatillerde görüyorum ayrı şehirlerde kalıyoruz normalde annem bakıyor o ilgilenemez :)

Geri