petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sebebi nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Altın tarafından 15 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Altın

Arada sırada bu hali alıyor yanına yaklaştığımda düzeliyor böyle kabarıp kambur durmasının bir sebebi var mı ishal degil yanına yaklaşınca düzeliyor zaten hareketlide

2. Sevtap DERİN

Sanki üşütmüş gibi geldi bana. Siz sıcak tutmaya özen gösterin. Mama vereceğiniz zaman içerisine mürekkep balığı kemiğini ezip karıştırın, suyuna vitamin koymaya özen gösterin. Önleminizi alın, kuşların kabarması pek hayra alamet olmuyor.

3. Sinan Altın

Haklısınız teşekkürler, tuhaf olan benim gördügüm hasta kuşlar hep kabarık duruyor benim kuşum yanına gittigimde sönüyor :)

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Usutmus olabilir yeni aldiysaniz size ve yeni ortamina alismasi icin sure gerek siz suyuna vitamin koyun

5. Sinan Altın

Yok temmuzun başında aldım bayadır benimle

6. Sevtap DERİN

Sakın aman düzelir diyerek boşlamayın. Kuşlar o kadar hassas hayvanlar ki hemen ölebiliyorlar. Siz önleminizi alın.

7. Sinan Altın

Tamam dikkat edecegim.Tekrar teşekkürler

8. Duranettin ERAYDIN

geçmiş olsun iyi çeşitli besleyin

9. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    kardesım hastalıkla fılan alaksı yok kusun karektarıslık ozellıgı bu es al es ıyı bayramlar

10. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Aynısı bende vardı dişi kusumda bende hep çok merak ederdim yanına gittimmi düzelirdi hep biraz zaman sonra yası ilerledikce düzelmisti ama hiç vitaminini mamasını eksik etmedim simdi eskiden daha iyi ve eşe attım insallah yavrularını alırım :)

11. aleynaa

aleynaa Guest

canım benim kıyamam .. inş iyileşir

12. Sinan Altın

Teşekkürler yorumlar için hareketli bir kuş zaten ama eş alamam çünkü ben sadece haftasonları ve tatillerde görüyorum ayrı şehirlerde kalıyoruz normalde annem bakıyor o ilgilenemez :)

13. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşım kabarmada eş ne alâka ben anlamadım!

Sayfayı Paylaş