petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sebepsiz hep ishal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Boncuk tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşum ne ceyranda kalıyor nede birşey yediriyorum ama hep ishal.anlamadım napıyım ne ediyim her yolu denedim iyileşmiyor.baya bir süredir böyle.

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    v e t e r i n e r

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

dostum senin kuşunda başına gelmeyen kalmadı

3. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    sulfamazetin kullanmaya başladım inşallah iyi gelir.

4. OzanEsmrsy
    Gizli

Yemini değiştir ..

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    vitakraft yemi bu bitsin bonnie geçicem zaten.

6. Buğra
    Gizli

Buğra Guest

dedıgımı yapmayı bıraktınız dewam etseydnz sonuc alıcaktınız. bıde sureklı ilac degıstırıp kullanyorsunuz kusun vucudu kaldırmayıp ölücek Allah korusun benden solemesı ılaclarda ısal yapar kesin 1hafta ilacı

7. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    mevzuyu çözdüm galiba.sebepleri şunlar olabilir

1.böbrek hastalığı
    2.hormonal bozukluk
    3.stres

bence stres den eve papağan almıştım kuşun yeri çok sık değiştirmek zorunda kaldım onu papağandan korumak için ishali o zaman başladı.papağanı sattım eski yerine koydum ama kafesi değiştirdim.o günden beri zaten banada yanaşmıyor kafesinden çıkmak istemiyor.elimi falan ısırıyor.3 gün daha ilaç tedavisine devam edicem ondan sonra kendi haline bırakıcam bir süre.inşallah iyileşir.

Sayfayı Paylaş