Karadeniz Pet

Seç Beğen Al Yetişin Muhabbet Kuşları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu kuşların yaşı kaç acaba. 6-7 aylık olanlar varmı.

bu kuşların yaşı kaç acaba. 6-7 aylık olanlar varmı.

Kuşların yaşları değişiyor. İçlerinde 6-7 aylık olan da vardır 10 aylık olan da. Ama hangisi kaç aylık bilemiyorum. En büyüğü 1 yaşında bile yoktur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:51 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

İlan günceldir.

Güzel kuşlar hayırlı satışlar.

Güzel kuşlar hayırlı satışlar.

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:17 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:21 -->-> Daha önceki mesaj 12:17 --

İlan günceldir.

Hayırlı satışlar Maşallah çok güzeller.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 11:45 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 13:03 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:41 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

İlan günceldir.

Son düzenleme:
Sizden bi tane erkek almıştım ingiliz kırığı cok memnunum eş alabilirim eğer 1ane dişi satarsanız

Sizden bi tane erkek almıştım ingiliz kırığı cok memnunum eş alabilirim eğer 1ane dişi satarsanız

Benden aldığınız kuştan memnun kaldığınıza sevindim. :) Tek dişi satışı bu kuşlardan yapmıyorum malesef. Çünkü kuşlar eşli ve elimde tek kalırlar. Ama dilerseniz 2,5-3 aylık dişiler var.

Biliyorum abi daha öncede sormuştum elimnde var mı diye ama kücük kalır onlar eş arıyorum çünkü saol

hayırlı satışlar olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:13 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:13 --

İlan günceldir.

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 11:12 --

İlan günceldir.

MaşaAllah hayırlı satışlar diliyorum abi hepsi birbirinden güzel kuşlar.

hayırlı satışlar İzmir'de olsan ne güzel olurdu :)
Teşekkür ederim. Şans işte ne diyeyim. :) Umarım İzmir'de daha iyilerini bulursunuz.

MaşaAllah hayırlı satışlar diliyorum abi hepsi birbirinden güzel kuşlar.
Teşekkür ederim. Daha iyileri senin olsun.

hayırlı satışlar çift ne kadar
Teşekkür ederim. 1 dişi 1 erkek fiyatı 80 TL

gonderım var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...