Karadeniz Pet

Şeffaf dışkı

berk sürek

Yeni Üye
Kuşumu az önce elime aldım. Her zaman dışkı yaparken olduğu gibi hafifçe tüyleri kabardı ve elime yaptı. Ancak dışkısı su gibiydi hatta resmen suydu. Şeffaftı ortasında sadece beyazlık vardı o da çişi oluyor herhalde. Kafesinin tabanına baktığımda dışkıladığı yerlerin etrafında sarı bir kısım oluşmuş. Poposuna yapışmıyor ishal değil sanırım başka bir şey. Ne yapabilirim? Çok fazla yem kusuyor ama bu yeni bir şey değil. Suluğun içini yem kusarak dolduruyor neredeyse, kafesin tabanı zaten yem dolu. Öğüttüğünden daha çok kusuyor ancak dediğim gibi yem kusma hali 1 senedir var nerdeyse, şeffaf dışkı yeni. Sanırım eş istediği için kusuyor ama eş almak istemiyorum

Bekliyorum

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok hayır o olsa anlıcak kapasiteye sahibim merak etmeyin Süleyman bey

MD2pAk.jpg
Q2NBOv.jpg

Bakın dışkısı ve kustuğu yemler bikaç günlük

Ben size kapasiteniz yok demedim. Anlattiklarinizdan yola çıkarak bir ihtimali söyledim. Kuşun menisi sizin tarif ettiğiniz şekile benziyor

Son düzenleme:
Merhaba , tekrar konu acmadan acilmis baslik uzerine yazmak istedim. Diski fotodaki gibi , seffaf ver ortada beyaz kismi var(yemler sonradan gelmis). Kus tuy dokumunde , bir cok da tuy kapsulu var basinda ve bucudunda var fazla kasiniyor. Bugun surekli uyuyor, tuy dokumu haricinde farkli birsey olabilir mi, ya da kullanmami tavsoyr ettiginiz birsey var midir

Ekli dosyalar

• ACE03374-5979-4EC1-8AF6-5AD9025A6B95.jpeg
    ACE03374-5979-4EC1-8AF6-5AD9025A6B95.jpeg
    552.9 KB · Görüntüleme: 26
  • 4CF4784F-0F04-40F9-B69E-E740CAC07E08.jpeg
    4CF4784F-0F04-40F9-B69E-E740CAC07E08.jpeg
    726 KB · Görüntüleme: 24
Geri