petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şehir dışı seyahatlerde kuşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bozkir tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. bozkir

bozkir Guest

arkadaşlar merhaba,

yarın sabah erkenden şehir dışına çıkıyorum pazartesi öğlen geri gelecem.

kuşumu komşulara veya başka birisine emanet etmek istemiyorum. hem kuşa farklı bir ortam olacak hemde güvenemiyorum.

bu nedenle kuşun iki yemliğini, suyunu doldursam hatta içeriye darı da bırakıp gitsem bişey olmaz değil mi ? kombiyi de kapatmayı düşünmüyorum.

bu arada kafeste tek kuş var.

2. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    bEN BU ŞEKİLDE 4 GÜN BIRAKTIM SORUN OLMADI AMA YEDEK SULUK KOY OLURDA SU SIZDIRIRSA KUŞA BİR SIKINTI OLMASIN.

3. Sinan ÇELİK

Yedek suluk olduğu taktirde birşey olacağını sanmıyorum eğer imkanın varsa radioyu kısık seste açık bırak evde ses olsun strese girmesin

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kombiyi acık bırakmayın aman sıkıntı olmaz kapı pencere kapı olursa

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ben evde 5 gün bıraktım suluklarını doldurmuştum yemliklerini ağzına kadar doldurdum kumlarınıda koydum hiçbi sorunla karşılaşmadım..tabi en önemli şey kuşların üşütmemeleri..evin içerisi sıcak olmalı

6. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    bizimki 2 gun tek basina kaldi yemi suyu vardi birsey olmadi ama 2 gunde bile strese girmisti. geldigimizde kafesinde bayagi bir tuy vardi. tek bakilan kuslarda boyle bir durum yasanabiliyor.

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    tek bakılan kuşlarda değil benim kuşlarım çift ama benimkilerde feci strese girmişler eve geldiğimizde kafesin kapısını açtığımız gibi omuzumuzdaydı ikiside..ve hiç girmediler o gece kafese..yanımızda uyudular.. :)

8. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    bizimki trip atmisti bize gittigimiz icin. normalde kapisini actigimiz anda omzumuza ucan kus 2 saat boyunca kapisi acik oldugu halde yuvasindan cikmamisti yanimiza gelmemisti. :)

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    çok farklı kuşlar..onlara bişey olucak diye korkuyorum ailemizin fertleri :) onlarla mutlu olmak çok güzel :)

10. bozkir

bozkir Guest

arkadaşlar tek kuşum var. iki yemliği ve suluğunu doldurdum hatta içeriye bir de darı bıraktım.

eve gelip hemen işe gittim. kuşum da bi sıkıntı yok gibiydi. darıyı bitirmiş yem yemiş. tüy filan görmedim. beni görür görmez kafes kapısına atladı çıkar diye. umarım strese girmemiştir :)

akşam bol bol vakit geçiririz. özeldik ikimizde birbirimizi :)

11. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ben 1 hafta bıraktım kuşlarımı birşey olmadı çift suluk koymalısınız ama su pislenebiliyor ve bolca yem

Sayfayı Paylaş