Karadeniz Pet

Şehir Temsilciliği

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, benim uzun zamandır aklımda olan bir proje bu açıkcası. Lütfen sonuna kadar okur musunuz? :)

Şimdi Şehir temsilciliği olayı şöyle, örn; Ben Kayseri'deyim değil mi? Kayseri'den birisini seçiyoruz ve o şehir temsilcisi oluyor. Muhabbetkusu.com.tr günden güne büyüyen bir forum, Ayrım yapmak istemiyorum. 1 tane Muhabbet Kuşu olan hobiciden, 1.000 tane Muhabbet Kuşu olan üreticiye kadar herkes katılsın istiyorum bu olaya. Özel günlerde, bayramlarda, seyranlarda birbirlerimizi görelim derim. İlerleyen zamanlarda bir organizasyon yaparız piknik düzenleriz, hep birlikte sinemaya falan gideriz. Çok güzel olur bence, 7 yıl önce bir forumda yapıyorduk biz ve gerçekten harika oluyordu. Bu yazı kaba taslak bir yazı, derleyip toparlayabilirim bunu ilerleyen zamanlarda. Olaya lütfen negatif bakmayın, 1 çay bile içsek kuşlardan bahsetsek az da olsa stresimizi alır. Düşüncesindeyim?

Merhabalar, benim uzun zamandır aklımda olan bir proje bu açıkcası. Lütfen sonuna kadar okur musunuz? :)

Şimdi Şehir temsilciliği olayı şöyle, örn; Ben Kayseri'deyim değil mi? Kayseri'den birisini seçiyoruz ve o şehir temsilcisi oluyor. Muhabbetkusu.com.tr günden güne büyüyen bir forum, Ayrım yapmak istemiyorum. 1 tane Muhabbet Kuşu olan hobiciden, 1.000 tane Muhabbet Kuşu olan üreticiye kadar herkes katılsın istiyorum bu olaya. Özel günlerde, bayramlarda, seyranlarda birbirlerimizi görelim derim. İlerleyen zamanlarda bir organizasyon yaparız piknik düzenleriz, hep birlikte sinemaya falan gideriz. Çok güzel olur bence, 7 yıl önce bir forumda yapıyorduk biz ve gerçekten harika oluyordu. Bu yazı kaba taslak bir yazı, derleyip toparlayabilirim bunu ilerleyen zamanlarda. Olaya lütfen negatif bakmayın, 1 çay bile içsek kuşlardan bahsetsek az da olsa stresimizi alır. Düşüncesindeyim?

Tevfik abi yani orada toplanıyoruz hep birlikte öylemi :)

Yani herkes kendi şehirindeki kişilerle toplanacak :)
Örneğin; Bölge bölgede yapabiliriz bu durumu? Atıyorum, İç Anadolu Bölgesindekiler Ankara'da toplanabilirler gibi.

Yani herkes kendi şehirindeki kişilerle toplanacak :)
Örneğin; Bölge bölgede yapabiliriz bu durumu? Atıyorum, İç Anadolu Bölgesindekiler Ankara'da toplanabilirler gibi.

Bende heveslenmiştim hep beraber toplanırız diye ama oda sıkıntı olur illaki herkes çıkıp gelemez :)

Maskem yok ama bu kafada bir beyin var ve bu beyin herkesi toplayacak :D

Temsilciliğe gerek yoksada, forumda bir başlık açıp şu gun şu saatte şurada 2 saat süreyle toplanıp çay içecez muhabbet edecez denebilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

Tevfik kardeşim bu avatardaki yarım foto kime ait sorması ayıp olmasa ?

Levent bey dediğiniz gibi de olur, ama işte daha önceden haber verilmesi gerekiyor.
Amelie filminden bir kare, çok sevdiğim bir filmdir :) Dünya klasiklerinden esinlenmiş.

güzel bir fikir ama bundan sonra bizim üretim dönemi başladığı için ben pazar dahil çalışıyor olucam

boş ver be güzelim.feshane buluşması dedik kimse kimseyi görmedi bile.bence bu tür şeyler için cüzzi bir miktar paraya ,eskiden yakalarımıza taktığımız yuvarlak sitemizin logosunu taşıyan rozetler yaptırılabilir

bunlar gibi

wLo601.jpg

Tişört, kupa bardak, kalem, takvim, saat vs.. bastırılabilir.

Okan ağabey aslında oda güzelde, tişört daha mantıklı geldi bana. Yalnızca üyelere ait tişörtler olsa harika olur :)

Aslında benim aklımda vardı; Kupa bardak ve tişört bedava reklam açısından. Yaz dönemine düşünüyordum, düşünsenize adam giyiyor tişörtünü ve çarşıda bir geziyor herkesin dikkatini çeker.

Toptan alımlar için farklı firmalardan fiyat alırım isterseniz.

Okan ağabey aslında oda güzelde, tişört daha mantıklı geldi bana. Yalnızca üyelere ait tişörtler olsa harika olur :)

Aslında benim aklımda vardı; Kupa bardak ve tişört bedava reklam açısından. Yaz dönemine düşünüyordum, düşünsenize adam giyiyor tişörtünü ve çarşıda bir geziyor herkesin dikkatini çeker.

tamam tişört yaptıralım,benimki pahalı olur xxxL

t-sirt ne işe yarıyacak giyp sokağamı çıkacağız :) ben yokum :)

Geri