Karadeniz Pet

Şehir Temsilciliği

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
biz zamanında başka bir forumda yapmıştık çok güzel oluyor..

İlahi ağabey ne diyeyim :) O kadar da karamsar olma, kilo yok o kadar. (cidden)

Yok bu işin sadece kaba taslak alanı :) Henüz karar verilmedi, ama olursada elinizde kupa bardakla gelebilirsiniz? :)

bilemedim tevfik. bence buluşmak isteyenler buluşsun :) yakalarına kırmızı karanfil taksınlar daha şeker. şu anda denizlideyim toplasan 5 kişiyiz 2 sini tanıyorum 1 i komşum zaten :) ha bire buluşuyoruz :)

bilemedim tevfik. bence buluşmak isteyenler buluşsun :) yakalarına kırmızı karanfil taksınlar daha şeker. şu anda denizlideyim toplasan 5 kişiyiz 2 sini tanıyorum 1 i komşum zaten :) ha bire buluşuyoruz :)

biz beceremedik eksiklik oldu.dediğim rozet olsaydı gördüğüm kişiye selam mahiyetinde enseye bi şaplak atardım

Abilerim, ablalarım, kardeşlerim;
Bu çalışmalar Lepistes Derneği için yapılan çalışmalar. Şuan siteye ait logo olmadığı için yapamadım eğer siteye ait logoları psd olarak verirlerse üzerlerinde oynama yapıp sizlere sunarım.

1498051_10152467829337571_1423945516_o.jpg

1457760_10152467887782571_803224646_n.jpg

1502447_10152481882037571_38323057_o.jpg

biz beceremedik eksiklik oldu.dediğim rozet olsaydı gördüğüm kişiye selam mahiyetinde enseye bi şaplak atardım

ben açıkladım abi bir elin parmağıyız burda denizlide hem kuş yarışma ve fuarı da yok :) siz istanbuldakiler bakın çaresine :)

ben açıkladım abi bir elin parmağıyız burda denizlide hem kuş yarışma ve fuarı da yok :) siz istanbuldakiler bakın çaresine :)

aslında istanbulda olan arkadaşlarda birazcık ruh eksik.ben iki kuş görürüm iki arkadaş görürüm diye sabahın köründe kartaldan düştüm yollara

aslında istanbulda olan arkadaşlarda birazcık ruh eksik.ben iki kuş görürüm iki arkadaş görürüm diye sabahın köründe kartaldan düştüm yollara

ya bana göre değil böyle toplu organizasyonlar. bana 1-2 kişi yeter muhabbetini sevdiğim. herkes bi araya gelince iş sarpa sarıyor.

her zaman derim 1e1 actions :)

artık o yumurtadan çıkana kadar burada 9 doğururum

valla nedense ben kasmadım. heyecan yaparım sanmıştım ama yok. :) sadece dişi uzun süre dışarıda kaldığında gözüküyorum hemen giriyor içeri. :) bu arada hala çiftleşiyorlar kaçta duracak bunlar ?

Geri