Şehirlerde Buluşma

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Tevfik AKTUNÇ
  Çevrimdışı

  Merhabalar, Muhabbetkusu.com.tr adresi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu büyümesine oldukça sevinenlerden birisi benim! Konu başlığında da olduğu gibi diyorum ki şehirler arası buluşmalar yapsak? Örnek veriyorum bir anket düzenleyerek herkes yaşadığı bölgeye oy verse örn; İç Anadolu Bölgesi vs. gibi daha sonra bölgelerde olmasada aynı şehirde katılanlar buluşup görüşseler, bundan yaklaşık 6 yıl önce bir Smf Destek sitesinde üyeler - yetkililer aynı şehirdeler ise buluşup görüşüyorlardı. Bu site için sağlıklı bir şey olacağına inanıyorum ve burada fotoğraflarımızı koysak anlatmak istediğim tabir forumda aile etkisi yaratalım dostluğumuz sıkılaşsın istiyorum. Bir başka kişi başka bir forumdan gelerek burada sitemizi karaladığında hep beraber destek olalım diyorum muhabbetkusu.com.tr sitesine, fikirlerinizi alabilirmiyim?
   
 2. Kemal ÇETİN
  Çevrimdışı

  Çok güzel ve yararlı olur... :)
   
 3. Necati YILMAZ
  Çevrimdışı

  bencede çok güzel olur :)
   
 4. Ezel ALBAYRAK
  Çevrimdışı

  1-2 kişi ile toplanıp nargile,piknik vs vs yapmak gereksiz./zaten görüşüyorum gerek yok babında.Toplu halde'de kimsenin geleceğini sanmıyorum.(Şahsım adına.)
   
  #4 Ezel ALBAYRAK, 27 Mayıs 2013
  Son düzenleyen: Moderatör: 27 Mayıs 2013
 5. Yücel YETİMOĞLU
  Çevrimdışı

  Böyle bir projemiz var aslında ama unutmamalıdırki burası bir forum ve sanal ne kadar çeşitli icraatler yapılsada insanları tanımak pek kolay olmuyor bu yüzden takdir edersinizki zamana ihtiyacımız var , sizlerden ricam habersiz site içinde reelde tanımadığınız üyeler ile görüşme buluşma ayarlamayınız
  (yazım hatalarımdan dolayı özür diliyorum)
  İyi forumlar
   
 6. bekir
  Çevrimdışı

  bekir Guest

  yahya arkadaşımıza katılıyorum
   
 7. Tevfik AKTUNÇ
  Çevrimdışı

  Bu projenin işlevliği ne durumdadır acaba?
   

Sayfayı Paylaş