petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

şeker kuşum çapkın

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Anıl KAYGIN tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Anıl KAYGIN

eğitmek için çok uğraştım 40 civarı kelime söyleyebiliyor en hoşuma gidenide (söyle bakıyım sen bana küstünmü ben sana küsmedim ) sıralı olarak söylüyor tüm kelimeyi :) telefonun internetini kullandığım için çok yavaş internet bağlatınca vidyolarınıda atıcam :)

2. Anıl KAYGIN

dişi kuşum çikoya eş olarak aldığım çapkınım :) şunların uyuyuşlarına bak hele ya :)

#2 Anıl KAYGIN, 12 Mart 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Mart 2013
  3. Engin DERİM

Maşallah. Eğitimi kaç ayda tamamladınız.

4. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    hay maşaallah...ALLAH nazarlardan korusun...tebrikler...ayrıca sosyal medya takipcisi de herhalde:D

5. Y.Emre Aydın

Maşallah çok güzeller, Allah nazarlardan saklasın :)

6. Anıl KAYGIN

teşekkür ederim arkadaşlar :) eğitimi hala devam ediyor haftada bi yeni kelimeler öğreniyor en son oynama şıkıdım şıkıdımı öğrettim :) sürekli pet shoplarda satılan konuşturucu ve vitaminli yemlerle besliyorum umarım yavrusu olurda onlarıda eğitirim böyle

7. Anıl KAYGIN

2 ay gibi bi süryle ele hiç terettüt etmeden gelmeye başladı hatta uzaktan parmağımı aşağı yukarı yaptığımda hemen parmağıma geliyor :) bu mubişler tam bi insan dostu

8. Umutcan AĞLAR

kıskandım valla :) MaşAllah :)

9. Anıl KAYGIN

Kafesinin kapagnı hic kapamadm egtirken kendisi grip cıkyor kafsne. Her omzuma knusunda konustm onunla artk 6aylık oldu agzımın icne griyor yedgm herseydn benimle braber yemek istyor :)

10. Y.Emre Aydın

11. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Anıl kardeşim maşallah kuşlarına ama demişsinya petshop tan aldığım konuşturucu yemler kullandım o şekilde eğittim , aslında hiç alakası yok gıda takviyesiyle , tüm eğitim sende bitiyor yani ilgi alakala ile eğitebilirsin ancak..Yoksa günde 3 pakette yese o konuşturuculardan sen ilgilenmedikten sonra mümkün değil konuşması..hatta onları kullanma derim..

12. İlker KÖSE

benim kuş elimi yiyor ancak, ele gelmesi falan yok. Çok güzel kuslar arkadaşım tebrikler.

13. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah çok bitirim bi' tip bu belli :)

14. Onur TANRIVERDİ

Çok tatlılar maşallah :)

15. Anıl KAYGIN

Şagolun arkadaslar yaknda vidysunuda gndrirm nekadar yaramaz oldgnu gorun :)

Sayfayı Paylaş