Karadeniz Pet

Şeker'in Tüm videoları

• Konbuyu başlatan Samet TIKIZ
  • Başlangıç tarihi
S

Samet TIKIZ

Guest
Arkadaşlar zaman geçtikçe konuşma videolarını,ses kayıtlarınıda ekliyeceğim ilk olarak bu video ile başlayalım :)

[YOUTUBE]JVdcw2ja_7w[/YOUTUBE]

Şeker'in kamera ile imtihanı :) - YouTube

[YOUTUBE]DauQmJ_ELCU[/YOUTUBE]
Şeker arabasıyla volta atarkene :) - YouTube

[YOUTUBE]nljiUjQsIVI[/YOUTUBE]
Şeker'in konuşması 1- Muhabbet kuşu - YouTube

5:08 de babamın maden suyu içtikten sonra geyirmesini ve oksuruğune kadar yapıyor ve 5:22 dede benim gülüşümü yapıyor :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Allah nazardan saklasın maşallah. Darısı benim Paşanın başına.

Arkadaşlar zaman geçtikçe konuşma videolarını,ses kayıtlarınıda ekliyeceğim ilk olarak bu video ile başlayalım :)

[YOUTUBE]JVdcw2ja_7w[/YOUTUBE]
Şeker'in kamera ile imtihanı :) - YouTube

Benim kuşa çok benziyor ya :D
pvWqvN.jpg

32qBRO.jpg

32qB14.jpg

Maşallah sizinki daha yavru sanırsam güle güle büyütün :)

Yerliye göre iriler ama :) birde bıyıkdaki beyaz leke çok ilginç albino kırması gibi duruyor :D

Evet iri duruyorlar,benim tahminimce Türkiye'de üretilen hollanda veya ingiliz kuşlarınada yerli diyebiliyor bazıları,Yerli olmuş olsada taklit yeteneğini çok beğeniyorum.Bu arada 2.video geldi

Evet iri duruyorlar,benim tahminimce Türkiye'de üretilen hollanda veya ingiliz kuşlarınada yerli diyebiliyor bazıları,Yerli olmuş olsada taklit yeteneğini çok beğeniyorum.Bu arada 2.video geldi

Arabası çok güzel güle güle kullansın bizde kaykaya binicez nasipse :DHoldandaya çok benziyor bizimkiler bak :)

74 kelime biliyor yazmıısınız merak ettim izledim ama konusmuyor kuslarınız

Mert senmisin

Valla o sandim soyisim sadece sizdedir kesin akrabalik vardir

Vardır kesinlikle :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 01:06 --

Arkadaşlar konuşma videosunu ekledim ses daha net çıksın diye 3:30 da telefonu yanına götürüyorum başlarıda dinleyebilirsiniz tabi :)

Geri