petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şekerli Çay

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Melih Yavas tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Şekerli-Ilık Çayı Çok Seviyor.Çay tiryakisi yaptım kendim gibi.Acaba bir zararı varmıdır şekerden dolayı vs

2. Gokay Akgul

bence extra şeker yada tuza ihtiyaçları yok vermeyin siz en iyisi fazla.

3. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Zararlı olabilir bence vermeyin.Benimki de içmeye çalışıyor ama ben vermiyorum kerataya :D

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Şekerli ılık çay zararlı olabilir şeker var sonuçta Gökay abime katılıyorum :) vermezseniz daha iyi olur

5. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Şekersiz Çay ve Şekerli Çay Denedim Şekersizi Tercih Etmiyor şekeri seven bir hayvan ama sevdiği herşeyi veremiyoruz demekki.Yorumlar için teşekkürler :)

6. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Ne demek :)

7. Eren Temiz

Eski kuşum kolayı çok severdi. Böyle şekerli gıdaları sürekli değil de ayda 1 felan verilmesi gerek çay olsun karpuz olsun ama kola olmasın :D .

8. Ezel ALBAYRAK

Hak veriyorum.
    Bunada hak veriyorum. ayda 1 kere en min seviyede tatmalı.

9. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim yorumlar için.Tuzsuz Peynir Hakkında Birşey Söyleyebilirmisiniz?

10. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    bence de vermeyin.

11. Gokay Akgul

Usta bırak kuş senle kahvaltı yapmayıversin :D yani ona yemini versen yeterli olucaktır böyle çok fazla extra vermeye gerek yok bence :) tabi siz bilirsiniz. ama istemeden ona zarar da verebileceğinizi unutmayın..

12. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Doğru söylüyorsunuz aslında o açıdan biraz hata yapıyor olabilirim.İlk beslediğim için fazla bilgim yok.Değişik insana faydalı şeylerin peynir vs kuşada faydalı olacağını düşündüm

13. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Kahretsin ya pişman oldum.Bu sefer çayı fazla kaçırmış hepsini kustu sonuna kadar yemlerle birlikte.Üzgünüm:eek:

14. Gokay Akgul

aman usta dikkat et yav :/ verme sen başka bişeyler. bak biz çay vermıyoruz ama bizimkilerde yasıyor ona doğal hayatta bulabileceği şeyleri versen yeterli olucaktır. Doğal hayatta demli çayı Az yağlı peyniri nerden bulsun :D

15. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Yok artık vermiyeceğim dün onu öyle kusarken görünce.En azından eski haline geri döndü.Toparladı çok şükür.

16. Gokay Akgul

aman diyim dikkat edin :) çok hassas kuşlar bunlar :) Geçmiş olsun. Daha kötüsü olmamış şükürler olsun

Sayfayı Paylaş