petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

şekerli su

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve berkecakil tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar daha önceden muhabbet kuşum ishal olmuştu. bende hayvan hastanesine götürdüm. veteriner bana ishali önlemek için şekerli su vermemi söyledi. hem enerji verir hemde ishali keser dedi. fakat ben ishali çok geç gördüğüm için kuşumu kurtaramadım. şimdi yeni kuş aldım. alalı 2 gün oldu kafesin altına baktığımda ishal olduğunu gördüm. şekerli suyu daha önceden deneyen oldumu yada bilgisi olan arkadaş varsa yazabilirmi. ayrıca yeni gelen kuşun stresten ishal olma durumu olur mu

2. Savaş Erbil

Bir veteriner sitesinden alıntı

3. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    tşk ederim arkadaşım. ben sorularıma cevap alamadım daha. şekerli suyu deneyen var mı birde yeni aldığım kuş stresten ishal olmuş olabilir mi

4. Savaş Erbil

bence şekerli su verme patates haşla kabuklarını soy ver pirinç haşla ver pirinç yemiyorsa pirinçi yumurta mamasına karıştırıp ver veya yumurta mamasına pirinç unu karıştır ver.bu arada suluğunada vitamin ilave et

5. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kardşeim şekerli su hakkında bilgim yok fakat patates haşlayabilirsin , bazı kişiler suyuna kahve koyulmasını söylüyorlar bu konuda bilgim yok hiç denemedim

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşuna şekerli su

,
  2. muhabbet kuşu şeker hastalığı

,
  3. muhabbet kuşlarına şekerli su verilirmi