Karadeniz Pet

sekiz yumurta oldu hala da var

• Konbuyu başlatan ogretmen
  • Başlangıç tarihi
O

ogretmen

Guest
Iyi geceler.disi kusum bugun sekizinci yumurtayi yapti dordu daha once kirildi dorduinede yatiyo.r hala yumurta var gibi duruyo.daha ne kadar yumurtlar kusa uzuluyorum cok yipraniyo garibim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam maşallah sen onun mamasını vitaminini eksik etme dediğin gibi gittikçe güçsüzleşiyordur erkeğin maşallahı var demekki ne kadar yumurtlar orası bilinmez :D

Erkegi disinin yanina almiyorum artik.disi de simdilik sorun yok.yem mama vitamin duzenli veriyorum.sen naptin varmi gelisme

en fazla 13 yumurta gördüm oda bu forumda :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:35 --

benimkilerde sesi dinlettiğimden beri gelişmeler var eskiden sadece erkek kur yapardı yem kusardı şimdi sesi açınca dişi kafasını aşağı yukarı sallıyor ötüyor acayip sesler çıkarıyor sonra erkeğin gagasına vuruyor falan sonra erkekte karşılık veriyo gagalarına vuruyolar öyle geçen dişi pozisyona geçti ama kuyruğunu kaldırmadı anlayamadım :D birde erkek ayak atmaya çalışırken gördüm 1 kere :)

Bende gordum onu gecenlerde yavrulari cikti onun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

Yemlerine nijer at havuc yumurta mamasi.ben Ayrica kuru mama veriyorum kvinde findik fistik ceviz ne ararsan var.bir haftada kuslar fisek gibi ikhtiar.sen sanger birak krndi hallerine ben cok ilgilendim erkek yumurta kirdi.simdi yanlarina ugramiyorum bile.disi yuvadan cikmiyo.yeminide Onune veriyorum.yiyor.erkek te ayri kafeste.artik yavrular cikana kadar boule diger kuluckada insallah kirmaz.

Yumurtalar neden kiriliyor durdugu yerde degil herhalde kuslar ne yapiyorki kiriliyor

nijer sordum aktarada yokmuş nerden bulacam ki nijer kuşçularda yada petshoplarda varmı bende fazla uğrayamıyorum çünkü okul var akşam geliyorum eve :)

Kardes uc yumurta iki gun arayla oldu her seferinde erkek girdi iceri kirdi cikti.yemedide kucuk bir delik acip birakiyodu.bende ayirdim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

Petshopta olur yuz gram al.hellige bir kasik koyman yeterli

Moderatör tarafında düzenlendi:
aaa ucuzmuş ya yarın gelirken alayım o zaman sağolun hocam birde ne öğretmeni ve kaçıncı sınıflara girdiğinizi sorabilirmiyim :)

tek batında mı 26 tane yoksa ara ara mı, cinsi ne kuşun jumbo mu? ne enterasan şeyler öğreniyor insan :)

Bekliyoruz hocam :)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Yumurta oldu dokuz.galiba bu søn yumurta sierra kuyrukta dusme yok artik.søn uc yumurta bos cikacak ciftlesme olmadi.

ciftlesme olmadıysa yumurtlama sona erebilir, ya da son 1 boş yumurta daha cıkabilir.. Hayırlısı olsun.. sağlıklı yavrular almanızı dilerim..

Geri