petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sekiz yumurta oldu hala da var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ogretmen tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. ogretmen
    Gizli

ogretmen Guest

Iyi geceler.disi kusum bugun sekizinci yumurtayi yapti dordu daha once kirildi dorduinede yatiyo.r hala yumurta var gibi duruyo.daha ne kadar yumurtlar kusa uzuluyorum cok yipraniyo garibim.

#1 ogretmen, 22 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Eylül 2014
  2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam maşallah sen onun mamasını vitaminini eksik etme dediğin gibi gittikçe güçsüzleşiyordur erkeğin maşallahı var demekki ne kadar yumurtlar orası bilinmez :D

3. ogretmen
    Gizli

ogretmen Guest

Erkegi disinin yanina almiyorum artik.disi de simdilik sorun yok.yem mama vitamin duzenli veriyorum.sen naptin varmi gelisme

4. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    en fazla 13 yumurta gördüm oda bu forumda :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:35 --

benimkilerde sesi dinlettiğimden beri gelişmeler var eskiden sadece erkek kur yapardı yem kusardı şimdi sesi açınca dişi kafasını aşağı yukarı sallıyor ötüyor acayip sesler çıkarıyor sonra erkeğin gagasına vuruyor falan sonra erkekte karşılık veriyo gagalarına vuruyolar öyle geçen dişi pozisyona geçti ama kuyruğunu kaldırmadı anlayamadım :D birde erkek ayak atmaya çalışırken gördüm 1 kere :)

5. ogretmen
    Gizli

ogretmen Guest

Bende gordum onu gecenlerde yavrulari cikti onun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

Yemlerine nijer at havuc yumurta mamasi.ben Ayrica kuru mama veriyorum kvinde findik fistik ceviz ne ararsan var.bir haftada kuslar fisek gibi ikhtiar.sen sanger birak krndi hallerine ben cok ilgilendim erkek yumurta kirdi.simdi yanlarina ugramiyorum bile.disi yuvadan cikmiyo.yeminide Onune veriyorum.yiyor.erkek te ayri kafeste.artik yavrular cikana kadar boule diger kuluckada insallah kirmaz.

6. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Yumurtalar neden kiriliyor durdugu yerde degil herhalde kuslar ne yapiyorki kiriliyor

7. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    nijer sordum aktarada yokmuş nerden bulacam ki nijer kuşçularda yada petshoplarda varmı bende fazla uğrayamıyorum çünkü okul var akşam geliyorum eve :)

8. ogretmen
    Gizli

ogretmen Guest

Kardes uc yumurta iki gun arayla oldu her seferinde erkek girdi iceri kirdi cikti.yemedide kucuk bir delik acip birakiyodu.bende ayirdim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

Petshopta olur yuz gram al.hellige bir kasik koyman yeterli

#8 ogretmen, 22 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Eylül 2014
  9. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    fiyatı ne kadar

10. ogretmen
    Gizli

ogretmen Guest

Yuz grami bir bir bucuk liradir

11. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    aaa ucuzmuş ya yarın gelirken alayım o zaman sağolun hocam birde ne öğretmeni ve kaçıncı sınıflara girdiğinizi sorabilirmiyim :)

12. ogretmen
    Gizli

ogretmen Guest

Yedi sekizinci sinif ingilizce

13. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hmm tamam hocam sağolun önerileriniz için inşallah bidaki kuluçkada erkek yumurtaları kırmaz birde sizin kuşların bi fotosunu atarmısınz merak ettim

14. arda.gul2
    Gizli

arda.gul2 Guest

Benimki 26tane yumurtladı

15. zeren

zeren New Member

Beğenileri:
    0
    tek batında mı 26 tane yoksa ara ara mı, cinsi ne kuşun jumbo mu? ne enterasan şeyler öğreniyor insan :)

16. ogretmen
    Gizli

ogretmen Guest

fotoları bugün akşam atarım inşallh.

17. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bekliyoruz hocam :)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

18. ogretmen
    Gizli

ogretmen Guest

Yumurta oldu dokuz.galiba bu søn yumurta sierra kuyrukta dusme yok artik.søn uc yumurta bos cikacak ciftlesme olmadi.

19. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun yeni yumurta

20. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    ciftlesme olmadıysa yumurtlama sona erebilir, ya da son 1 boş yumurta daha cıkabilir.. Hayırlısı olsun.. sağlıklı yavrular almanızı dilerim..

Sayfayı Paylaş