petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Selaam

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Lady Gaga tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

Merhabalaar ben balık almayı düşünürken aklım kuşlara kaydı ve muhabbet almaya karar verdim birini eğitincede ona eş alıcam ilk dişi alıcam erkeği kolay eğitirim neyse muhabbet kuşlarının çiflefme dönemi ne zaman o zamana kadar eş tuturmam lazımda :D

2. Tevfik AKTUNÇ

Hoş geldiniz dünyaca ünlü star Lady Gaga'da üye olmuş sitemize :) Hocam gerçek isim ve soyadla kayıt olursanız daha verimli destek alacağınızdan şüpheniz olmasın.

3. H. Mehmet YILDIZ

9 aylık olduklarında olgunluğa erişirler. Bu dönemden başlayarak üretilebilirler.

4. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

Aahaha hoşbulduuk teşekkür ederim Gerçek ismim Eda Tevfik bey memnun oldum :)

5. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

Mehmet bey teşekkür ederim :)

6. Tevfik AKTUNÇ

9 aylıktan önce de yumurtlarlar fakat çok sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Yavrudan yana sağlıklı değil, eşlerden yana sıkıntı olacağını düşünüyorum. Erken yumurta veren kuşun sağlık sorunları olabilir ilerleyen zamanlarda, o yüzden en ideali 9-12 aylık civarıdır. (benim düşüncem) :)

Sayfayı Paylaş