Karadeniz Pet

Selahattin GÜÇLÜ Abimizin 1. Üretimhanesi

Yemliklerdeki beyaz olan mama mi acaba

ßen videosunu izlemiştim. 2000 çift diyordu.2 oda varmış 1000 çift bir odada 1000 çift bir odada.

İşte hayvanlara hakkettikleri değeri vermek böyle olur.

az kaldi yakında benım de böyle bir yerim olcak babam emekli olunca bir ev yapcaz orda üretim hane için özel bir oda yaptirmayi düşüyorum. işallah. muhabbet kuşu ve sultan papağan.

Helal olsun be sana selahttin abi burada adamlar 10-20 tene kusa adamgibi bakamazken sen birsuru kusa bakiyorsun allah sana saglik sihat versin guzel abim...

ama bir istegim olacak senden eger izin verirsen uretimhanede kuşların arasında 1 gün kalabilirmiyim ? insanda ne dert kalır nede tasa vallaha

Abi bir sorum olacak burada kullandığın malzeme nedir ? Yani tahta kısımlarında ne kullanıyorsun veya ne tavsiye edersin ?

Sevgiler Saygılar

Selahattin abi bildiğim kadarıyla 2. üretimhaneyi kapattı bazı nedenlerden dolayı. Öyle bir haber almıştım yalan değilse.

Malzeme olarak 10 mm mdf ya da 10 mm su kontrası kullanıyor. Bir kaç kafesi mdf den diğerlerini, su kontrasından yapmıştı.

ilk defa bukadar temiz bir üretim hane gördüm. Maşallah,

çok güzel ve çok temizmiş ellrine sağlık Selahattin Ağbinin...

maşallah.işte üretimci dediğin böyle olmalı.bu amca yerli kuş yavrusuna 50tl dese hakkı var.maşallah diyelim nazar değmesin

Gerçekten çok düzenli ve temiz. Ellerinize sağlık.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah bana yalan dünya da cennet gibi geldi. Rabbim işini gücünü rast getirsin

Geri