petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Selam Aleyküm :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kadir SOLA tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kadir SOLA

Arkadaşlar şimdi uzun aradan sonra 1çift muhabbet kuşu alıcağım kafes konumu nerde olmalı kuşu getirdiğimden itibaren yuvalık takılmalımı şimdi böle bişeyde var petshoptan 20tane kuşun içinden alıcağım diyelim bi erkek seçtim ama obaşka dişiyle anlaşmış eş tutmuş diyelim ama ben onun eş tuttuğunu seçmedim başka seçdim nolucak ? ,yuvalıka bişey koyulcakmı arkadaşlar size zahmet bunları tek tek cevaplarmısınız :) ?

kafesimde budur bundan 2adet var birleştireyimmi yoksa bu yetermı :) ?

#1 Kadir SOLA, 19 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Mayıs 2014
  2. realistic437

Beğenileri:
    0
    Petshoptan kus alma ilk onerim ama bazilari kendi uretimini yapiyor onlardan al

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Kadir SOLA

Doğubayazıt gibi biryerde üretici yok maalesef

4. realistic437

Beğenileri:
    0
    Bazi petshoplar kendi uretiyor gez belki denk gelir

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    pethsopvarsa üretici kesin vardır

6. Kadir SOLA

tamam soracağım pekı sorularımın cevabını verırmıısın

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    hemen paşam :D salmadan kuş secersen eş tutanları gözlemliceksin ona göre alıcaksın yanlız duran erkegi alırsın yada cift alacaksan sürekli birbiriyle ucan birbirini kasıyanı opuseni secersin olur biter

8. Kadir SOLA

ANLADIM biriside böle dedıkı kuşlar eş değise bile aldıgında 2sini ayrı kafese atcan erkegi yuvalık takılı olan kafese at dişiyide normal kafese 10gün geçsın dişi erkegın yanına koy böle dedıler ?

9. Hilal Mutlu

Aleykümselam,

Ben sonradan eş aldım, ayrı tutuyorum. 2-3 aylık daha zaten. Sonra birleştireceğim, inşallah. Önce bana alışsın, konuşmayı öğrensin kız. :p

Sayfayı Paylaş