petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

selam arkadaşlar.

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve mehmet ali akdeniz tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet ali akdeniz

Beğenileri:
    0
    herkese hayırlı akşamlar. arkadaşlar benim 6 çift muhabbet kuşum var. maaşallah hepside 6-8 adet yumurta yapıyor. fakat 2-3 tanesi yumurtadan çıkıyor. yumurtaları kırıyorum yavru oluşmuş ama yumurtadan çıkamamış veya içerde yavru oluşmuş ama kurumuş oluyor. bu da bei çok üzüyor. kuşlarımda eksik birşey mi var yoksa kış olduğu için mi. oda da soba yanıyor oda soğuk değil. çiftimin 1 tanesinin yavrularının hepsi yarı çıplak tüysüz oluyorlar yuvadan çıkmalarına rağmen. bu neden olabilir acaba. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. aslı sungur

annenin ilk defa yumurtladıysa yavru çıkdıkdan sonra güzel bakamıyor çünkü yavru bakmaya alışkın değildir ve bu yüzden 1.2. hatta 3. yumurtanı kayıp edersin benim mubişlerde 3 yavruya bakamadı benimkilerde kurumuş kalmıştı hatta midesine talaş girmişti çok üzüldüm geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş