Karadeniz Pet

selam herkese

• Konbuyu başlatan harun35
  • Başlangıç tarihi
H

harun35

Guest
selam ben izmirli harun hobiciyim benim kuşlar hakkında ve kümes hakkında öneriliriniz veya yanlışlarım varsa lütfen ikaz edin kuşlarımın fotosu bunlar

ailemize hoş geldiniz hayırlı muhabbetler.bu arada kuşlarınızında maşallahı var

içerde pas yok dış ksımını yarın boyucam boyayı aldım bile :) teşşkrler

kuşlar güzel ama paslar çok fazla bir de tünekler daha yüksekte olursa kuşlar kendilerini daha güvende hissederler umarım yardımcı olabilmişizdir.

pas sorunju benmde canımı sıkıyo merakk etmeyin enk kısa zmanda hallediyom onu bu kümes daha yeni çünkü tünekleri yukarı alma şansım olsa inanın alırdım ama koyabilceğim yer yok yukarda ama yinede teşşkrler

hoşgeldiniz. kuşalrınız maşallah bıcır bıcır çok güzeller. salma konusunu tekrar gözden geçirin derim. yuvalıklar çok birbirine yakın ve yerde bu yüzden kuşlar üstüne pislemiş. yuvaların yakın olmasında dolayı kavgalar olabilir.

hijyene biraz dikkat ederseniz süper olur.

yuvalıkları yukarı asmammı gerekio biraz aydınlattın lütfen yapmam gerekenleri söleyin lütfen :) kuşların hepsi eş bu arada 2 sinde yumurta var arka kısmı fazlasıyla şiş sabaha atar yumurtayı

daha üst bir kısıma ve araları açık olarak koyabilirsin. fotolarda yuvalık üstleri çok pis

hoşgeldiniz aramıza maşallah kuşlarınıza

saolun teşşkerler yarın inş dediğinizi yapıp fotolarını atcam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba hoşgeldiniz.

hoşgeldiniz forumumuza inşallah güzel vakit geçirirsiniz :)

kuşlar güzel dostum aramiza hoşgeldin. biraz daha geniş ve buyuk yapabilirsin kafesi mesela ...yerin müsait sanırım...