Karadeniz Pet

selam yardımcı olurmusunuz??

• Konbuyu başlatan ORCUN33
  • Başlangıç tarihi
fiyat biraz yüksek gibi geldi bana

kuş güzel rengi yerın de canlı fakat fiyat pahalı bugun bi ilan düştü siteye lutino satan arkadaş vardı ordan baksan ıyı olur ucuzdu bu kuş en fazla 35 tl yapar kırmızı göz olsa 50 olur

yarın petshopcuları gezıcemde yavru olunca dısı alırım dıye korkuyorum mersınde hobıcı yok ne yazıkkı olanlardada yenı yeme dusmus kus yok hangı ırk onerırsınız

evet tek alığ egiticem hagen vision m01 kafes aldım villada yaşatıcamda kuşa çok önem veriyorum inş kaliteli alırım :)

O kafes tek kuş için saray olur :)

Saraya kalıtelı kus arıyorum ıste :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:19 -->-> Daha önceki mesaj 07:59 --

arkadaşlar kuş ingiliz erkekmiş adam öle diyor siz nedüşünüyosunuz yeni yeme düşmüş verin dedim yavrumu bu _

yerli ayardaki 2 tane dişi lutinoyu 150 liraya aldım, elimdeki yerli kuşlarla eş yapıp çiftini 125'e sattım, erkek lutino daha değerli olmasına rağmen, çek ayarındaki erkek lutinoyu 50 liraya almıştım, izmir kemer altındaki kuşçular çarşısında çok küçük boyutlardaki erkek albinoya 50 lira istemişlerdi, sözün kısası içinize siniyorsa ve lutino beslemek istiyorsanız alın, ben şahsen İngiliz ayarında bir lutino öneririm, tabi zevk meselesi...

Selam ben ırk meselesinden pek anlamam hangisi daha iyi olur diye ama. benim bir kaç yıl önce beslediğim yerli bir muhabbetim vardı erkek. çok çabuk alışmıştı eğitim vermek çok kolaydı herşeyi çok çabuk anlıyordu evde halıda karşılıklı top bile oynıyorduk. abartmıyorum 20ye yakın kelime öğrenmişti. bizim ev yol kenarında; sokakta oynayan çocukların küfürlerini bile öğrenmişti o derece akıllıydı. ben olsam yerli tercih ederim.

Geri