Karadeniz Pet

Selam

• Konbuyu başlatan EmelGul
  • Başlangıç tarihi
E

EmelGul

Guest
selam arkadaşlar ben emel yaş 23 kuşlari cok seviyorum sayfayi sevdiğim için üye oldum . umarim güzel vakit geçiriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hahaha bu ne yahu ?

bir tartışma seziyorum.başrolde yine ercan bey :D

hayır foto benım degil neden bilardoyu sadece erkeklermi seve bilir ??

arkadaşlar profile bakarsanız yazı dili ve imaya bakarsanız face profilinin fake oluşuna bakarsanız ve hemen eklemenizi istemesine dikkat ederseniz amcı sezmiş olursunuz. bolşanslar iyi geceler

arkadaşlar profile bakarsanız yazı dili ve imaya bakarsanız face profilinin fake oluşuna bakarsanız ve hemen eklemenizi istemesine dikkat ederseniz amcı sezmiş olursunuz. bolşanslar iyi geceler

kendi fotomu koyucam diye bir kuralmi var arkadaşim. ben sadece isteyenler eklesin dedim niye hemen tartişma yaratmak istiyorsun ki. kimse ispatlamak zorunda dedgil o facebook u bu safya için açmiştim. zaten ilerde illaki birleri isteyektir diye koydum oraya ne varki bunda.

kendi fotomu koyucam diye bir kuralmi var arkadaşim. ben sadece isteyenler eklesin dedim niye hemen tartişma yaratmak istiyorsun ki. kimse ispatlamak zorunda dedgil o facebook u bu safya için açmiştim. zaten ilerde illaki birleri isteyektir diye koydum oraya ne varki bunda.

birşey yok bol keyifli forumlar emel hanım ;)

hayır foto benım degil neden bilardoyu sadece erkeklermi seve bilir ??

tabiki sevebilir. bilardo futbol satranç tavla batak okey erkek ler için öz bişey degildir. facebook sayfanıza baktim sanırım bugun açmişsiniz butur kişiler var arkadaşlar böyle emre aydin fan a üye onlar a öz bir facebook veya başka birsite için öz bir facebook açabiliyor insanlar hemen fake diye ön yargı yapmamak gerekiyor. diye düşüyorum. ben ne emel hanımı nede diger arkadaşlari savurum kendi düşüncem ve kendi yaşam hayatımda var. kendi aile içi facebook unu vermeyebilir buraya belki o yüzden açmiş olabilir.

Çok merak ediyorum. İnsan neden kadın vücudunun teşhir edildiği bir resim barındıran sahte bir facebook adresini beni ekleyin diye paylaşır? Gerçekten anlayamadığım için soruyorum.

Çok merak ediyorum. İnsan neden kadın vücudunun teşhir edildiği bir resim barındıran sahte bir facebook adresini beni ekleyin diye paylaşır? Gerçekten anlayamadığım için soruyorum.
aynı soruyu ben de soracaktım. sen benden önce davranmışsın. :)

nedense bende nilgün hanıma katılıyorum sen 1 saat önce face açıcan sonra gelin ekleyin deyicen amaç? isteyebilirler düşüncesi kardeşim isteyen olursa özel mesaj atar sende ona göre karşılık verirsin rahatsız eden olursa kurucular banlıyo zaten neden kafanızı bunlara yorarsınız ki bende yeni bi mubiş geldi sandım

emel hanım hoş geldiniz.buraya yeni üye olanlara genelde ailemize hoş geldiniz diyerek karşılıyoruz,fakat bu zamana kadar sitemize sizin gibi ilginç bir şekilde giriş olmamıştı.sitenin selameti açısından facee hesabınızı silip,normal bir vatandaş olarak muhabbet edebilirsiniz