Karadeniz Pet

Selam

• Konbuyu başlatan EmelGul
  • Başlangıç tarihi
tartışma seziyorum...

Boncukcum biz bu gaza getirme olaylarını ilkokul 4 de bıraktık. Bu bünye 30 yaşında ve gazla çalışmıyor.

tartışma seziyorum ve yine Ercan bey diyorsun diyorsun da kendi yorumlarına geçmiş konularda ki agresifliklerine değinmiyorsun.

eylül ayından beri bu forumdayım. bir çok şey öğrendim bilgim kadarıyla bir çok insana fikir verdim.

ve çok güzel insanlarla tanıştım Okan olsun serkan bey olsun , nilgün hanım , aslı hanım olsun escape hanım olsun güzel insanlarla sohbet ettim ve hitaplarımda bey ve hanım ı mutlaka isimleriin sonuna ekledim.

30 yaşımdayım 10 yıldır bir çok firmayla kurumsal bazda çalıştım kimin ne demek istediğini kimin ne amaçla ne yapmak istediğini anlayacak kapasitedeyim.

lütfen gereksiz ve çocuksu yorumlarınız kendinize saklayın.

Not : bu yazımda haksız bir şey varsa Muhammet bey banlayabilir.

ben güzel insanlar güzel dostluklar kurdum bir yerde buluşuruz elbet yine.

Boncukcum biz bu gaza getirme olaylarını ilkokul 4 de bıraktık. Bu bünye 30 yaşında ve gazla çalışmıyor.

tartışma seziyorum ve yine Ercan bey diyorsun diyorsun da kendi yorumlarına geçmiş konularda ki agresifliklerine değinmiyorsun.

eylül ayından beri bu forumdayım. bir çok şey öğrendim bilgim kadarıyla bir çok insana fikir verdim.

ve çok güzel insanlarla tanıştım Okan olsun serkan bey olsun , nilgün hanım , aslı hanım olsun escape hanım olsun güzel insanlarla sohbet ettim ve hitaplarımda bey ve hanım ı mutlaka isimleriin sonuna ekledim.

30 yaşımdayım 10 yıldır bir çok firmayla kurumsal bazda çalıştım kimin ne demek istediğini kimin ne amaçla ne yapmak istediğini anlayacak kapasitedeyim.

katiliyorum dostum sana. sanırım facebook arkadaş kasmak isteyen birisi olabilir. neyse konuyu kapalim.

Ercan Bey, ben de "bana da öyle geliyor" dedim ama gaz vermek gibi saçma sapan çocuksu şeyler gelmedi bile aklıma. Arkadaş biraz sert girdi siteye :) ben de içimden geçirdim bir an, bu yeni gelen arkadaş içimizden birine saracak dedim. :)
Hani, yanlış anlaşılma olmasın o bakımdan açıklama yapayım dedim.

Ercan Bey, ben de "bana da öyle geliyor" dedim ama gaz vermek gibi saçma sapan çocuksu şeyler gelmedi bile aklıma. Arkadaş biraz sert girdi siteye :) ben de içimden geçirdim bir an, bu yeni gelen arkadaş içimizden birine saracak dedim. :)
Hani, yanlış anlaşılma olmasın o bakımdan açıklama yapayım dedim.

estafurullah benim sıkıntım muhabbet forumundan başka yçne kaymaya başlaması buranın. dedim ya bu kadar sürede kaç kişiye saygısızlık yapmışım.

neyse size bir lafım yok zaten

bir tartışma seziyorum.başrolde yine ercan bey :D

hayırdır BONCUK ercan abinle alıp veremediğin bir şeymi var.yine baş rolde ercan bey falan yazmışsın,daha görmedim ben ercan beyin biriyle tartıştığını.adam yeni üyenin amacını anlamış ona göre cevap vermiş.ercan boş bi arkadaş değil,işi gereği insanlarla içi içe olduğundan kolay çözer insanları.biraz olayı anlayın ondan sonra cevap verin gerilmesin ortalık

O değil, arada ben de kaynıyordum :) Yani hakikaten kötü niyetle "bana da öyle geliyor" yazmadım. Yeni gelen bağyan çığır açarak girdi siteye. :) Buradan biriyle tartışma yaratabileceğini sezdim sadece. Yoksa ben kesinlikle Ercan Bey' i kastederek yazmadım onu.

Sahte hesap aranızı açmasın arkadaşlar.onun umrunda degil.siz birbirinizi üzmeyin.saygılar.

buradan prim yapmaya çalışan fake hesaplara rant yapmayalım. inanmayın arkadaşlar abiler. fake bu