petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

selam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ORCUN33 tarafından 10 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ORCUN33

ORCUN33 Guest

muhabbet kusuna eş alıcamda erkekmı buyuk olmalı dısımı ?? aralarında en fazla kac ay olmalı lutfen bılen arkadaslar yorum atsın onemlı...

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Dişinin üstünlük kurmaması için erkeğin büyük olması gerekiyor.

3. gelsene33

gelsene33 Guest

o önemli değil sanırım çünkü forumda birinin kuşunun eşi ölmüştü ve yavrusu annesiyle çiftleşmişti bence biraz hayasızca olmuş :) ama yapacak bişe yok onların doğasıda böyle demekki :D mersin'in neresindensiniz? ben Tarsus ilçesindenim

#3 gelsene33, 10 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Haziran 2014
  4. Yusuf Akyüz

Valla bende bugün aldım. Forumdakiler erkek büyük olmalı diyor. Satıcıda dişi. Kafam karıştı. Ayrıca erkek dişiyi görür görmez sizi satıyor. Aralarında bence en fazla 2 ay olmalı.

5. ORCUN33

ORCUN33 Guest

mersin merkezdeyim kardeşim yahu bende 2 aylık varda yeni yeme düşmüş dişi alsam bır sıkıntı olurmu acaba dıye sordum

6. gelsene33

gelsene33 Guest

yok ya bişe olmaz fazla büyük alma sorun olmaz zaten sen en az 5 ay bekleyeceksin onlardan yavru almak için dişi 7 aylıktan aşşa çifte atma sakın eğer verim istiyorsan ileriki dönemlerde...

7. ORCUN33

ORCUN33 Guest

ılerde kus kendı sectırmem gerekmıs sımdı es alırsam anlasırlarmıs yavruyken

8. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Simdi alsanda disinin 9-10 aylik olmasini beklemen lazim yavru alabilmek icin.

Nokia 3310 ile gönderildi.

9. ORCUN33

ORCUN33 Guest

biliyorum onu ama ilerde eşi kendi seçsin istemiyorum ben şimdi alsam yeni yeme düşmüş abino var alsam anlasırlarmı dıyorum

10. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    4-5 aylık olana kadar eş alırsan, eş seçme problemi olmuyor.. birbirlerine alışıyorlar hemen.. 5 aydan sonra eş alacaklar, kuşunun beğeneceği eşi alsınlar..

11. ORCUN33

ORCUN33 Guest

cok tesekkur ederım resmını attım bır bakın daha yenı 2 aylık olucak dişi alcam buna[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:52 -->-> Daha önceki mesaj 16:44 --

12. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz güzelmiş, İnş. bol yavru alırsınız..

13. ORCUN33

ORCUN33 Guest

çok teşekkür ederim bu erkeğime yeni yeme düşmüş iri albino alıcam sizce alsam anlaşırlarmı

14. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    Anlaşırlar.. sizin kusunuzda daha kücük, birlikte büyürler..

15. ORCUN33

ORCUN33 Guest

bu erkek dişiye dönmez dimi atılım bey

16. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    zannetmiyorum değişecegini.. 4. ayından sonra belirginleşiyor cereleri.. 1-2 ay sonra kesinleşir.. %90 erkek kalır bence..

17. irem

irem Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba:) muhabbet kusumu alali 5 gun oldu ve muhabbet kuslari konusunda biraz bilgisizim. Kusumun gogus bolgesindeki tuylerde duzensizlik var yani bir bolgede tuyleri havada ve 15 dakikada bir butun tuylerini kasiyor ve sirkeleniyor acaba bu durumlar normal mi yoksa bit veya parazit gibi bir sey var mi? Bu arada aldigim yerde kusum icin 1 aylik dediler. Tuy dokuyor olabilir mi? Yada cok kucuk oldugu icin tuyleri mi cikiyor anlamadim cunku ayni zamanda kanatlarinin altinda da tuyleri az. Bilgi verebilirseniz cok mutlu olurum tesekkurler:)

18. ORCUN33

ORCUN33 Guest

anladım bende dişi alcam sıkıntı olmaz inş albino alıcam buna harıka yavruları olucak dıye umuyorum :)

19. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    Hadi bakalım, büyümeleri ve ciftlesebilmeleri icn 4-5 ay beklemeniz gerekebilir..

20. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek büyük olmalı

Sayfayı Paylaş