Karadeniz Pet

Selam

• Konbuyu başlatan SORBEY
  • Başlangıç tarihi
S

SORBEY

Guest
arkadaşlar benım 1 yılık kusum var geçen gözüme çarptı çiftleştiler ve öpüşmeler filan yanlız sorun şu yuvalıga girmiyor neden acaba ?

:) ÖNCELİKLE hoşgeldin arkadaşım. Kuşlar yuvalığı tanımıyor olabilir yada sen girdiklerini görmedin. çiftleştiklerine göre yuvalıga yumurtlayacaklar merak etme :)

s.aleyküm bnmkilerde sürekli öpüşüyor çiftleştiklerini görmedim ama sabahları yuvanın kapısını kemiriyor değişik şeyler olabilir biraz beklerseniz herşey olur bide kuşlanızla ne fazla ilgelenin nede ilginizi eksik etmeyin ozmn herşey yolunda gider

s.aleyküm bnmkilerde sürekli öpüşüyor çiftleştiklerini görmedim ama sabahları yuvanın kapısını kemiriyor değişik şeyler olabilir biraz beklerseniz herşey olur bide kuşlanızla ne fazla ilgelenin nede ilginizi eksik etmeyin ozmn herşey yolunda gider

++++++++++++++++++

eğer çiftleşme oluyorsa kapalı bir yer arayacaklardır..

Bilgi için tşkler h.b terasta duruyor insanların ıcınde acaba kımsenın olmadı yerre alsam olurmu yoksa alıstıkları yerı bozmasammı

Yenı alacam yere tanıması zor olabılır yumurta konusunda sıkıntı cıkar dıe korkuyorum.

Geri