Karadeniz Pet

Selamın aleyküm dostlar abiler kardeşler..

Ercan Uçar

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Öncelikle herkese selamın aleyküm diyerek uzun zamandır aranızda bulunmadığımdan bir bilgilendirme amaçlı açıklama yapmak istiyorum. Tanıyan tanır düğün telaşım vardı nasipse 17 mayısta nikahım var 3 eylülde de düğünüm bugun ev işimide hallettim tabi üretim yapacağım yerinde projesini yaptım daha profosyonel bir şekilde tekrar aranızda olacagımı bildirmek ister vakit buldukça şimdilik foruma girip yardımcı olmaya çalışıcam.

Herkese hayırlı akşamlar dilerim.

Aleyküm selam kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin. Seni tekrardan aramızda görebilmek çok güzel :) Şimdiden Allah hayırlı uğurlu etsin. Benim düğünde 27 Ağustos'da :) Bende düğünden sonra Allah nasip ederse üretime başlıyorum :)

Hayirli olsun.Allah kolayliklar versin.

Aleyküm selam kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin. Seni tekrardan aramızda görebilmek çok güzel :) Şimdiden Allah hayırlı uğurlu etsin. Benim düğünde 27 Ağustos'da :) Bende düğünden sonra Allah nasip ederse üretime başlıyorum :)

Eyvallah Muhammet kardeşim valla zor işler ALLAH yardımcın olsun umarım herşey gönlünce olur ben yüzdüm yüzdüm kuyruguna geldim darısı başına diyelim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

Hayirli olsun.Allah kolayliklar versin.

Sağolasın Serkan abi . bıraktığım gibi görmek sizleri burda çok güzel .