Karadeniz Pet

Selamın Aleyküm Yeni Eş Attığım Kuşların Çiftleşme Videosu Ve Sorular

Murat TOPÇU

Meraklı Üye
Selamın aleyküm kızışmış dişime bugün eş aldım anında çift çiftleştiler 3 kez sorum şu tam dölleme yapamadı gibime geldi sadece üstüne çıkıyo çiftleşiyo ama bana dölleme yapamadı gibime geldi bide çiftleştiği Zaman yuvalıkla nezaman ilgilenir cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim video yüklüyorum

[YOUTUBE]2S7mAx4PWkM[/YOUTUBE]

Zaman geçtikçe herşey yoluna girecektir.Bereketli üretimler.

Kusuruma bakmayın cevap vermeyince kimse yanlış yere açtım diye sorular ve cevaplara aynı konuyu açtım onu haber vereyim ilk önce . Tam çiftleşme gerçekleşmemiş dimi bana öyle geldide

Bana da öyle geldi. Acemi iseler normaldir. Dediğim gibi zamanla düzelecektir.

Acemi bunlar denk getiremedi erkek, çiftleşme videosu izleyin aradaki farkı anlarsınız, bir sefer yapmıyorlar o işi deneme yayılmayla öğrenirler çok olsa yumurtalardan bazıları boş cikar

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öğrenir dimi acemi erkek bugün aldım çiftleştiğinde farkettim size sorayım dedim efendim bide çiftleşince yuvalıkla girer dişi

Öğrenir öğrenir ben aylardır bu videodaki tabloyu gormek için çaba harciyorum o aşamaya bile gelmediler

Dişim çok kızgındı tünekleri kemiriyordu bugün gittim eş aldım buna 4 kere üstüne atladı bu şekilde en sonunda videoya çektim ama tam yapamamış kerata işini :) diğer çiftimdeki erkekte onlara bakarak ders alıyo

İnşallah öğrenir temennim o efendim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

Bugün dişi yuvalığın tüneğini ve yuvalığı kemirmeye başladı 4 kez bu şekilde çiftleşti öpüşüyoşar yem kusuyoşar birbirine herhalde daha çiftleşmiycekler kısmet bakalım inşallah yumurtaları boş çıkmaz diğer çiftimdeki dişide yuvalıkta oda kemiriyor yuvalığın içini ama daha onların çiftleştiğini görmedim kısmet bakalım ilerleyen günlerde veya aylarda inşallah meyvesini alırım

Çok ilgilenmezsen kesin alırsın çok surmez

Yok efendim ilgilenmiyorum bakmıyorum bile yem ile suyunla sadece ilgileniyorum bugün istediğimi yaptı dişim yuvalığada girdi erkekte tam çiftleşme gerçekleştirdi http://youtu.be/5rDllmHRbgw Buda videosu maşallah eksik etmeyin arkadaşlar

Allah tamamına erdirsin

Amin teşekkür ederim yavrular olursa inşallah onlarında resimlerini çekmeyi nasip eder allahım

Poposunu tras et o zaman daha fazla verim alırsın

Casper_VIA_V6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi