Karadeniz Pet

Selamlar Mavişin Yanına Yeni KUŞ ALDIM :)

• Konbuyu başlatan Mete AYVALI
  • Başlangıç tarihi
M

Mete AYVALI

Guest
Selamlar Arkadaşlar Mavişin Yanına Kuş Aldım Maviş Kız

Şimdi 1 Aylık Erkek Aldım İsmini Koyamadım Sizin Tercihleriniz varsa benle paylaşın lütfen Arada Öpüşüyorlar Arada Kavga Ediyorlar ama Maviş Triplere Girdi Beni Hep Isırmaya Çalışıyor:(

Bu Yeni Aldıgım Kuş Çok tatlı <3

Ve Buda Benim Mavişim Çok Tatlı <3

beyaz olan kuş benım kuşuma benziyor. dostum eşini kendisimi seçti yoksa senmi aldin öyle.

beyaz olan kuş benım kuşuma benziyor. dostum eşini kendisimi seçti yoksa senmi aldin öyle.

Mavişi Götüremedim Malesef Kafes çok büyük Kuşu Aldıgımızda Küçük Karton Kutuya Koymuslardı onla götürdüm Ama Maviş İlk Gördügünde Biraz Öttü İki Gaga Attı Sonra Öpüşmeye Başladılar Maşallah Beyaz Kuşum Öpüşmeye Çalışıyor Maviş izin vermiyor :p

Ama Şöyle Bir Şey Var Maviş 10 Aylık Kız Maviş Beyaz olan Erkek 1 Aylık Birde Ben Bunların çiftleşme hakkında hiç bir şey bilmiyorum biraz yardım ederseniz sevinirim

Ama Şöyle Bir Şey Var Maviş 10 Aylık Kız Maviş Beyaz olan Erkek 1 Aylık Birde Ben Bunların çiftleşme hakkında hiç bir şey bilmiyorum biraz yardım ederseniz sevinirim

Zaman a ihtiyacları var erkek kus biraz kucuk büyük kavgalar olmuyorsa ayırmayın ama oluyorsa ayırın bence, yasıtında bir kus secin hem çiftlesmeleri daha erken olur anlasırlarsa

benimkiler ilk günden öpüşmeya başlamişlardi kendi si seçmişti cünki eşini bir saat kadar kuşcu da kalmiştim eş seçsin diye. senın kuşlar da anlaşir ilerde zamanla...