petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Selamlar Mavişin Yanına Yeni KUŞ ALDIM :)

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 15 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

Selamlar Arkadaşlar Mavişin Yanına Kuş Aldım Maviş Kız

Şimdi 1 Aylık Erkek Aldım İsmini Koyamadım Sizin Tercihleriniz varsa benle paylaşın lütfen Arada Öpüşüyorlar Arada Kavga Ediyorlar ama Maviş Triplere Girdi Beni Hep Isırmaya Çalışıyor:(

Bu Yeni Aldıgım Kuş Çok tatlı <3

Ve Buda Benim Mavişim Çok Tatlı <3

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

beyaz olan kuş benım kuşuma benziyor. dostum eşini kendisimi seçti yoksa senmi aldin öyle.

3. Mete AYVALI

Mavişi Götüremedim Malesef Kafes çok büyük Kuşu Aldıgımızda Küçük Karton Kutuya Koymuslardı onla götürdüm Ama Maviş İlk Gördügünde Biraz Öttü İki Gaga Attı Sonra Öpüşmeye Başladılar Maşallah Beyaz Kuşum Öpüşmeye Çalışıyor Maviş izin vermiyor :p

4. Mete AYVALI

Ama Şöyle Bir Şey Var Maviş 10 Aylık Kız Maviş Beyaz olan Erkek 1 Aylık Birde Ben Bunların çiftleşme hakkında hiç bir şey bilmiyorum biraz yardım ederseniz sevinirim

5. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Zaman a ihtiyacları var erkek kus biraz kucuk büyük kavgalar olmuyorsa ayırmayın ama oluyorsa ayırın bence, yasıtında bir kus secin hem çiftlesmeleri daha erken olur anlasırlarsa

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

benimkiler ilk günden öpüşmeya başlamişlardi kendi si seçmişti cünki eşini bir saat kadar kuşcu da kalmiştim eş seçsin diye. senın kuşlar da anlaşir ilerde zamanla...

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

çifleştircek sen salma derim kuşlari.

8. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Erkeği en azından 1 senelik alsaydınız

9. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erman arkadaşıma katılıyorum, erkeği çok küçük almışsın! dişi kuşunuda yanında götürüp 1 yaş civarı bir erkek almanı öneririm.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. mavişin yemi